SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka unika Tomasza. Nowe życie Singielki

Singielka. Elka unika Tomasza. Nowe życie Singielki

21.04.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 122. Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka odcinek 122. Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)     foto: TVN/X-NEWS

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" rozpoczyna nowe życie bez Tomasza (Mateusz Janicki). Po odejściu z redakcji portalu "Co tam?" dziennikarka postanawia odciąć się od przeszłości. W 121 odcinku "Singielki" Elka jedzie na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Konrad (Paweł Ciołkosz). Nie odbiera telefonów od Tomasza, który wciąż nie zna prawdziwych powodów odejścia Elki z pracy.

"Singielka" odcinek 121 - poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka Kowalik z "Singielki" straciła nadzieję, że będzie kiedyś z Tomaszem. Odkąd wokół fotografa znów kręci się jego była dziewczyna Nadia (Karolina Nolbrzak) relacje między przyjaciółmi uległy ochłodzeniu.

Walka o Tomasza nie wchodzi w grę. Elka poddaje się zaraz po tym jak Nadia ostrzega ją, że tak łatwo nie zrezygnuje z mężczyzny. Odejście z pracy wydaje się Elce jedynym sensowym wyjściem. Składa wypowiedzenie, ale nie mówi Tomaszowi o prawdziwych powodach swojej decyzji. Kłamie, że dostała lepszą ofertę, że wystarczająco dużo czasu spędziła w "Co tam?" i nadeszła pora na zmiany.

Patrz: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Tomasz nie rozumie decyzji Elki, ale nie próbuje jej zatrzymać. Elka nie ma odwagi przyznać się ukochanemu, że odchodzi przez Nadię. W 121 odcinku "Singielki" Elka jedzie na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Konrad. Chcąc odciąć się od przeszłości i zacząć nowy rozdział, nie odbiera telefonu od Tomasza. Za to zgadza się iść na kawę z Konradem, który staje jej się coraz bliższy.

Tymczasem już po pierwszym dniu bez Elki Tomaszowi zaczyna doskwierać smutek. Miejsce jego przyjaciółki zajęła Nadia, ale to nie to samo. Tomasz łudzi się, że Elka zrozumie swój błąd i wróci do pracy w portalu.

Przeczytaj: Singielka. Elka przyjmie oświadczyny Konrada

Karierę Elki bierze w swoje ręce jej matka Sława (Dorota Pomykała). W 121 odcinku "Singielki" Sława wyznaje Elce, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do konkurencji. Dziennikarka wybucha i zaczyna krzyczeć na matkę. Przestraszona Sława postanawia ratować reputację Elki. Idzie do redakcji, by naprawić sytuację.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: