SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

19.04.2016, godz. 10:05
Singielka odcinek 98, Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 98, Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka" zniknie z antenty TVN? Krażą plotki, że koniec "Singielki" jest już przesądzony. Nowe odcinki serialu o 30-letniej dziennikarce Elce Kowalik (Paulina Chruściel) nie przyciągają przed telewizory nawet miliona widzów. Słabe wyniki oglądalności "Singielki" mają wpłynąć na to, że jesienią serial nie będzie emitowany w TVN. Produkcja serialu już wydała oficjalny komentarz w sprawie tych doniesień.

Dalsze losy "Singielki" stoją pod znakiem zapytania? Serial TVN, który miał być hitem na miarę telenoweli "Brzydula" nie spodobał się widzom. Emitowane właśnie odcinki "Singielki" przyciągają przed telewizory zaledwie 800 tysięcy Polaków. To bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę porę emisji "Singielki", która jest nadawana od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55.

Patrz: Singielka. Elka przyjmie oświadczyny Konrada

"Singielka" przegrywa walkę o widza ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami w rynku telewizyjnym. Zdecydowanym liderem w paśmie wieczornym jest TVP2, która emituje wówczas seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe", a także TVP1, która w czwartki pokazuje "Ojca Mateusza".

Jak donosi "Fakt" na korytarzach stacji TVN już od dawna krążą plotki, że koniec "Singielki" jest blisko. Czy miłosne peryperie Elki Kowalik nie doczekają się nowych odcinków jesienią 2016? Nic z tych rzeczy!

Sylwia Szostak z produkcji "Singielki", która odpowiada za promocję serialu zaprzecza tym plotkom.

- W tym momencie trwają zdjęcia do drugiego sezonu "Singielki". Widzów czeka wakacyjna przerwa, a we wrześniu serial wraca na antenę - wyjaśnia.

Przeczytaj: Singielka. Elka będzie w ciąży, ale nie z Tomaszem!

Fatalne wyniki oglądalności "Singielki" w TVN ponoć sprawiają, że serial na siebie nie zarabia. – Oglądalność tego serialu jest daleka od oczekiwań. Szukane są nowe propozycje na jesień w jej miejsce – podaje "Fakt" powołując się na osoby związane ze stacją TVN.

"Singielka" cieszy się jednak cały czas dużą popularnością w serwisie player.pl. Odcinki notują tam nawet 400 tys. wyświetleń.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: