SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Klęska Singielki. Serial TVN przegrywa walkę o widza

Singielka. Klęska Singielki. Serial TVN przegrywa walkę o widza

16.03.2016, godz. 10:26
Paulina Chruściel SINGIELKA
Paulina Chruściel SINGIELKA foto: TVN/X-NEWS

"Singielka" nie podbiła serc widzów w Polsce! Po zmianie godzin emisji "Singielki" telenowela TVN wciąż ma bardzo niskie wyniki oglądalności. Każdy odcinek "Singielki" gromadzi przed telewizorami zalewie 820 tys. widzów. Porażka "Singielki" jest związana z bardzo silną konkurencją. Serial TVN musi rywalizować z takimi hitami TVP jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Jeśli słabe wyniki "Singielki" będą się utrzymywać to najpewniej serial zniknie z anteny po pierwszym sezonie.

Miłosne i zawodowe perypetie dziennikarki Elki Kowalik (Paulina Chruściel), głównej bohaterki serialu "Singielka", nie spodobały się widzom? Niestety wszystko wskazuje na to, że "Singielka" powtórzy los poprzednich produkcji TVN: "Aż po sufit", "Mąż czy nie mąż", "Nie rób scen", które okazały się klapami.

Patrz: Singielka. Metamorfoza Elki. Paulina Chruściel zrzuciła sztuczne pośladki

Wyniki oglądalności "Singielki" nie pozostawiają wątpliwości, że telenowela przegrywa walkę o widza z innymi stacjami telewizyjnymi. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl "Singielkę" ogląda zaledwie 820 tys. widzów. Podczas emisji serialu od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55 widzowie chętniej wybierają hitowe produkcje TVP2 - "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Ojciec Mateusz" oraz "Przyjaciółki" w Polsacie.

Twórców "Singielki" może cieszyć jednak fakt, że serial jest popularny w serwisie player.pl. Odcinki online "Singielki" umieszczane tam za darmo przed premierą w telewizji mają nawet 400 tys. wyświetleń.

Przeczytaj: Singielka. Pierwsza randka Elki i Tomasza. To koniec z przyjaźnią - ZDJĘCIA

Początkowo „Singielka” była emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 17.25. Średnia widownia pierwszych 16 odcinków wyniosła milion widzów. Stacja TVN postanowiła, że od 30 listopada 2015 roku "Singielka" będzie emitowana w wieczornym paśmie prime-time. Ale nawet zmiana godziny emisji "Singielki" nie przyciągnęła widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: