SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz spędzą razem noc - ZDJĘCIA

Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz spędzą razem noc - ZDJĘCIA

01.10.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 159. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 159. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Na ten moment fani serialu "Singielka" czekali od roku. Elka Kowalik (Paulina Chruściel) i Tomasz Górski (Mateusz Janicki) spędzą razem pierwszą noc. Romantyczne sceny z udziałem pary głównych bohaterów widzowie zobaczą w 159 odcinku "Singielki". Niestety wszyscy, którzy liczą na to, że od tej chwili Elka i Tomasz będą razem, na pewno poczują się rozczarowani. Bo pierwszy raz zakochanych nie będzie tak idealny jak oboje sobie wymarzyli.

"Singielka" 2 sezon odcinek 159 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Tomasz z "Singielki" wylądują razem w łóżku, ale to co się między nimi stanie nie będzie miało nic wspólnego z miłością. W 159 odcinku "Singielki" oboje padną bowiem ofiarą podstępu prawnika Cezarego Wiechowskiego (Andrzej Deskur), który spróbuje wykorzystać Elkę, ale przeszkodzi mu Tomasz.

Patrz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz nie będą razem po wspólnie spędzonej nocy

Jak do tego dojdzie? Tego wieczoru Elka urządzi imprezę dla swoich współpracowników z portalu "Co więcej?". Jednym z zaproszonych gości będzie właśnie Cezary, przyjaciel Mikołaja (Filip Bobek), który reprezentuje Elkę w jej sądowej batalii z redakcją "Co tam?", a więc z Tomaszem właśnie.

Cezary będzie chciał uwieść Elkę, więc dosypie jej do wina środki odurzające. Gdy zostaną sami niebezpiecznie zbliży się do Elki. Na szczęście w odpowiednim momencie wkroczy Tomasz, który niespodziewanie zapuka do drzwi mieszkania ukochanej. To on uratuje Elkę przed Cezarym. Romantyczny nastrój, wina ze środkami odurzającymi tak podziałają na Elkę, że przestanie panować nad swoimi uczuciami, które od tak dawna ukrywa przed Tomaszem.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Robert zdradzi Natalię z jej przyjaciółką Izą

Zakochani spędzą razem upojną noc. Górski będzie przekonany, że teraz ich miłość rozkwitnie, ale Elka szybko wyprowadzi go z błędu. Tomasz nie będzie krył zdumienia, kiedy dowie się, że seks był wynikiem zażycia środków odurzających!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: