SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła. Czy babcia Janina z Rodzinki.pl też umrze w 9 sezonie?

Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła. Czy babcia Janina z Rodzinki.pl też umrze w 9 sezonie?

20.05.2016, godz. 21:45
Rodzinka.pl 6. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Kacper (Mateusz Pawłows
Rodzinka.pl 6. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Janina (Halina Skoczyńska), Zenon (Michał Grudziński), Kacper (Mateusz Pawłowski) foto:

Halina Skoczyńska zmarła tak nagle, że twórcy serialu "Rodzinka.pl" stoją przed poważnym wyzwaniem i trudnymi decyzjami. Za kilka dni miały ruszyć zdjęcia do 9 sezonu "Rodzinki.pl", w którym Halina Skoczyńska grała babcię Janinę, matkę Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska). Co się stanie z babcią z "Rodzinki.pl" po śmierci Haliny Skoczyńskiej? Czy bohaterka z "Rodzinki.pl" też umrze? Nowy 9 sezon będzie bez babci Janiny?

Co się stanie z babcią z "Rodzinki.pl" po śmierci Haliny Skoczyńskiej?

Śmierć Haliny Skoczyńskiej, aktorki z serialu "Rodzinka.pl", którą widzowie pokochali jako babcię Janinę na pewno wpłynie na scenariusz 9 sezonu "Rodzinki.pl". Jest tylko jeden problem - scenarzyści już napisali fabułę i dialogi do nowych odcinków, bo prace na planie miały ruszyć za kilka dni. Oczywiście nie brakuje w nich postaci babci Janiny. Teraz jednak twórcy "Rodzinki.pl" będą musieli wprowadzić istotne zmiany, które wpłyną na losy całej rodziny Boskich.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Rodzina zmarłej Haliny Skoczyńskiej przeżyła wielkie tragedie

Nowy 9 sezon "Rodzinki.pl" będzie już bez babci Janiny! Co się stanie z uwielbianą przed widzów bohaterką, dzięki której miliony Polaków na "Skype'a" mówią "skajpaj"?

Na razie decyzja w tej sprawie nie zapadła. Producenci "Rodzinki.pl" jeszcze nie wydali oficjalnej informacji w sprawie tego jak zakończą wątek babci Janiny granej przez Halinę Skoczyńską. Jednak w ciągu kilku dni wszystko będzie jasne, bo ekipa "Rodzinki.pl" musi zacząć kręcić 9 sezon, który na antenę TVP2 trafi od września 2016.

Patrz: Rodzinka.pl. Halina Skoczyńska zmarła samotnie. Bez syna i byłego męża?

Oczywiście możliwy scenariusz jest taki, że babcia z "Rodzinki.pl" umrze tak jak Halina Skoczyńska, a rodzina Boskich pogrąży się w żałobie. Niewykluczone też, że scenarzyści wyślą gdzieś Janinę i w 9 sezonie "Rodzinki.pl" matka Natalii po prostu wyjedzie, a w serialu będzie się pojawiał tylko jej mąż Zenon (Michał Grudziński). Jak tylko producenci "Rodzinki.pl" zdecydują jak zakończyć losy babci Janiny od razu o tym poinformujemy wszystkich widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: