SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 9 sezon. Przeprowadzka Boskich. Natalia i Ludwik w nowym mieszkaniu w Wilanowie

Rodzinka.pl 9 sezon. Przeprowadzka Boskich. Natalia i Ludwik w nowym mieszkaniu w Wilanowie

30.08.2016, godz. 14:45
Rodzinka.pl 8 sezon. Tomek (Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Rodzinka.pl 8 sezon. Tomek (Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Nowe mieszkanie Boskich z serialu "Rodzinka.pl" nie będzie szczytem ich marzeń. Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak) i Kacperek (Mateusz Pawłowski) pożałują przeprowadzki! W 9 sezonie "Rodzinki.pl" Boscy zamieszkają na jednym z osiedli w Wilanowie, ale elegancki apartament szybko im zbrzydnie. Na miejsce zwali się także Kuba (Adam Zdrójkowski), który nie dostanie się na studia w Krakowie, a Tomek (Maciej Musiał) też będzie spędzał wolny czas u rodziców. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Rodzinki.pl" 9?

"Rodzinka.pl" 9 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP2

Przeprowadzka okaże się porażką Boskich? Natalia i Ludwik postanowili sprzedać dom na Pokrętnej 13, bo Kuba i Tomek mieli się od nich wyprowadzić...

Boscy kupili apartament na warszawskim Wilanowie i właśnie tam toczyć się będzie akcja 9 sezonu "Rodzinki.pl". Przekonacie się, że Natalia i Ludwik szybko zatęsknią za domem z ogródkiem. Lokal w mieście, niewielki balkon i uporczywi sąsiedzi szybko zaczną działać im na nerwy.

Zobacz: Rodzinka.pl 9 sezon. Marysia zostanie mamą! Urodzi syna czy córkę?

W dodatku apartament wcale nie będzie ich i Kacperka. W mieszkaniu Natalii i Ludwika cały czas stacjonować będzie Tomek, który choć postanowił zamieszkać z Magdą (Olga Kalicka) nie będzie mógł się rozstać z rodzicami. Na miejscu zamieszka też Kuba, który planował przeprowadzkę do Krakowa, ale nie dostał się na wymarzone studia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: