SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 10 sezon. Magda i Tomek zostaną rodzicami?

Rodzinka.pl 10 sezon. Magda i Tomek zostaną rodzicami?

18.02.2017, godz. 09:24
Rodzinka.pl 5 sezon ostatni odcinek 130. Wigilia u Boskich. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl 5 sezon ostatni odcinek 130. Wigilia u Boskich. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka) foto:

Już w piątek 3.03.2017 na antenie TVP2 pojawi się kolejny sezon uwielbianej przez Was "Rodzinki.pl". Co się wydarzy w nowych odcinkach? Kiedy Magda (Olga Kalicka) i Tomek (Maciej Musiał) wezmą ślub? I czy ukochana młodego Boskiego wkrótce urodzi mu dziecko? Jak Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) sprawdzą się w roli dziadków i teściów? 10 sezon "Rodzinki.pl" zbliża się wielkimi krokami!

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 1 w piątek 3.03.2017 w TVP2

Przed nami premierowe odcinki 10 sezonu "Rodzinki.pl", co się wydarzy? Fanów z pewnością ciekawi co będzie z Tomkiem i Magdą. Zakochani zaręczyli się w finale 9 sezonu i teraz należałoby wziąć ślub. Jak szybko Tomek zdecyduje się na huczne wesele i czy od razu postanowi założyć rodzinę, a może to będzie "wpadka"?

Zobacz: Nie zobaczymy Macieja Musiała w "Rodzince.pl". Dlaczego?

Do tej pory Natalię i Ludwika poznaliśmy jako cudownych rodziców. W 10 sezonie "Rodzinki.pl" może się jednak okazać, że zobaczymy jak radzą sobie w nowej roli - dziadków! Czy Magda urodzi Tomkowi dziecko? Trzeba przyznać, że w 10 sezonie "Rodzinki.pl" będzie się wiele działo. Oczywiście... jeśli do ślubu w ogóle dojdzie!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: