SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ślub Marty Chodorowskiej. Klaudia z Rancza wyszła za mąż w tajemnicy

Ranczo. Ślub Marty Chodorowskiej. Klaudia z Rancza wyszła za mąż w tajemnicy

02.12.2015, godz. 09:14
Ranczo 9 sezon. Klaudia (Marta Chodorowska), Fabian Duda (Piotr Ligienza)
Ranczo 9 sezon. Klaudia (Marta Chodorowska), Fabian Duda (Piotr Ligienza) foto: ranczo.tvp.pl/ AKPA

Marta Chodorowska już po ślubie! Uwielbiana przez widzów Klaudia Kozioł z serialu "Ranczo" jakiś czas temu wyszła za mąż za swojego partnera, właściciela dużej agencji reklamowej, z którym ma rocznego syna Władka. Ślub Marty Chodorowskiej był skromny, w otoczeniu tylko najbliższych osób. Nawet ekipa "Rancza" nie wiedziała, że aktorka planuje ślub. O zmianie stanu cywilnego poinformowała wszystkich znajomych z "Rancza" już po fakcie.

Marta Chodorowska od ponad miesiąca pracuje na planie 10 sezonu "Rancza", w którym znów wciela się w postać Klaudii, ukochanej Fabiana Dudy (Piotr Ligienza), ale znalazła czas, by wziąć ślub. Jak podaje magazyn "Rewia" aktorka z "Rancza" i jej wieloletni partner pobrali się w absolutnej tajemnicy przed mediami, bo nigdy im nie zależało na rozgłosie.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Artur Barciś żegna się z Czerepachem i Ranczem

Klaudia z "Rancza" jest jedną z tych gwiazd, która unika czerwonego dywanu, pozowania na ściankach. Skupia się na pracy, podróżach, wychowywaniu syna Władka i prowadzeniu bloga, w którym opisuje swoje wojaże. Nic dziwnego, że wiadomośc o jej ślubie była zaskoczeniem nawet dla pozostałych aktorów i członków ekipy "Rancza".

Ślub Marty Chodorowskiej był bardzo skromny. Wśród zaproszonych gości była tylko najbliższa rodzina oraz oczywiście Władek, syn państwa młodych, który urodził się w lipcu 2014 roku. O swoim ślubie serialowa Klaudia powiadomiła kolegów z planu już po wszystkim.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjedzie do Ameryki. Kusy znajdzie sobie inną

Kim jest mąż Marty Chodorowskiej? Tak naprawdę niewiele o nim wiadomo. Jest właścicielem dużej agencji reklamowej i z aktorką z "Rancza" tworzy związek od kilku lat. Dopiero po narodzinach syna postanowili się pobrać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: