SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ilona Ostrowska w ciąży. Lucy też będzie mamą?

Ranczo. Ilona Ostrowska w ciąży. Lucy też będzie mamą?

14.01.2016, godz. 08:42
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska)
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska) foto: AKPA, East News

Ilona Ostrowska (41 l.) jest w ciąży? Gwiazda serialu "Ranczo" ponoć spodziewa się drugiego dziecka. Właśnie gruchnęła plotka, że Ilona Ostrowska już wkrótce zostanie mamą. Jak ciąża Ilony Ostrowskiej wpłynie na scenariusz "Rancza"? Czy w 10 sezonie "Rancza" grana przez nią Lucy też będzie w ciąży z Kusym (Paweł Królikowski)?

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki jesienią 2016 w TVP1

Ilona Ostrowska jest w ciąży! Taki tytuł pojawił się na okładce plotkarskiego tygodnika "Życie na gorąco". Ile jest prawdy doniesieniach na temat ciąży aktorki z serialu "Ranczo"? Choć sama Ilona Ostrowska nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, to gazeta powołuje się na bliskie osoby z jej otoczenia.

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Dowodem na to, że Ilona Ostrowska spodziewa się drugiego dziecka mają być jej zdjęcia z grudniowego koncertu "Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i Telewizyjną Jedynką", którego aktorka z "Rancza" była prowadzącą. Już wtedy zasłaniała brzuszek bardzo szerokim płaszczem, ale można było dostrzec lekkie zaokrąglenia.

Fotoreporterzy przyłapali Ilonę Ostrowską i jej obecnego partnera po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Aktorka trzymała w ręku wyniki badania USG. Po wizycie u lekarza pojechali do sklepu, gdzie oglądali niemowlęcą pościel.

Jeśli ciąża Ilony Ostrowskiej się potwierdzi to nie wpłynie ona na scenariusz nowych odcinków "Rancza", które w TVP1 będą emitowane jesienią 2016. Zdjęcia do nowego 10 sezonu "Rancza" już się prawie zakończyły i nie ma żadnych przecieków o tym, że Lucy będzie w ciąży.

Choć w ostatniej serii nie zabraknie Ilony Ostrowskiej, to jej bohaterka wyjedzie do USA. Wróci do Wilkowyj i do Kusergodopiero pod koniec sezonu na Święta Bożego Narodzenia.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

Kto jest ojcem dziecka Ilony Ostrowskiej? Ostatnio aktorka była widziana z nowym partnerem, z którym spotyka się od września. Prawie cztery lata temu rozpadło się jej małżeństwo z reżyserem Jackiem Borcuchem (45 l.), który zostawił ją Olgi Frycz (29 l.). Gwiazda "Rancza" później spotykała się z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim (32 l.).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: