SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ilona Ostrowska urodziła syna

Ranczo. Ilona Ostrowska urodziła syna

29.03.2016, godz. 07:31
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska)
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska) foto: AKPA, East News

Ilona Ostrowska, gwiazda serialu "Ranczo" została drugi raz mamą! Tuż przed Świętami Wielkanocnymi 41-letnia aktorka trafiła do szpitala im. księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie gdzie urodziła syna, którego ojcem jest jej obecny partner, Patryk Stawiński, muzyk związany z zespołem "Kobiety". Imię syna Ilony Ostrowskiej pozostaje na razie tajemnicą.

Ilona Ostrowska nie należy do gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Serialowa Lucy z "Rancza" rzadko udziela wywiadów, a w ostatniej rozmowie z magazynem "Pani" nie chciała nawet powiedzieć czy urodzi syna czy córkę. Teraz wszystko jest już jasne! Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium" kilka dni temu Ilona Ostrowska została mamą ślicznego i zdrowego chłopca.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska: Cieszę się, że Ranczo się kończy

Syna Ilony Ostrowskiej i jej partnera Patryka Stawińskiego urodził się tuż przed Wielkanocą w szpitalu przy ul. Karowej w Warszawie. Aktorka z "Rancza" trafiła do szpitala już w połowie marca. Według plotkarskiego tygodnika ukochany Ostrowskiej często ją tam odwiedzał. Na krótko przed świętami przywiózł jej do szpitala walizkę, pieluszki i klin ortopedyczny dla kobiet w połogu. Zdjęcia partnera z Ostrowskiej sprzed szpitala wskazywały na to, że dziecko przyszło już na świat.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wigilia w dworku Lucy. Pierwsze Boże Narodzenie w Wilkowyjach

Agentka zespołu "Kobiety", w którym muzyk jest basistą, potwierdziła, że Patryk Stawiński został ojcem i bardzo się z tego powodu cieszy. Jednak ani Ilona Ostrowska ani jej ukochany nie odbierali telefonów z gratulacjami.

Czy ciąża i poród Ilony Ostrowskiej wpłyną na scenariusz "Rancza"? Czy Lucy też zostanie mamą? Nic z tych rzeczy. Zdjęcia do 10 sezonu "Rancza" już się zakończyły. Przed większą część nowej serii "Rancza", którą widzowie zobaczą w TVP1 dopiero jesienią 2016 Lucy będzie w USA. Przyjedzie do Wilkowyj dopiero pod koniec sezonu.

Ilona Ostrowska oprócz syna ma też córkę Miłosławę z małżeństwa z reżyserem Jackiem Borcuchem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: