SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Skandal w Wilkowyjach. Biskup broni ciężarnej nastolatki - pierwsze zdjęcia z planu Rancza

Ranczo 10 sezon. Skandal w Wilkowyjach. Biskup broni ciężarnej nastolatki - pierwsze zdjęcia z planu Rancza

14.10.2015, godz. 11:50
Ranczo 10 sezon. Ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski), biskup Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo 10 sezon. Ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski), biskup Kozioł (Cezary Żak) foto: AKPA

Ekipa serialu "Ranczo" znów na planie w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach gdzie od ponad 10 lat kręcone jest "Ranczo"! Nowe odcinki serialu "Ranczo" widzowie zobaczą w TVP1 dopiero wiosną 2016, ale już teraz możemy zdradzić co wydarzy się w życiu mieszkańców Wilkowyj w 10 serii! Biskup Kozioł (Cezary Żak) nie opuści plebanii i stanie przed trudnym zadaniem. Nie dość, że będzie bronił ciężarnej nastolatki, która wywoła skandal we wsi, to jeszcze spróbuje powstrzymać swojego brata bliźniaka, senatora Kozioła, przed startem w wyborach prezydenckich.

Aktorzy i pozostali członkowie ekipy "Rancza" już od września pracują na planie 10 sezonu "Rancza", ale dopiero teraz za kulisy wpuszczono fotoreporterów.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wioletka i Stasiek rozstaną się! Aktorzy z Rancza po bójce spotkają się w sądzie

Zabytkowy, drewniany kościół w Jeruzalu i plebania stały się głównym planem zdjęciowym "Rancza". W 10 sezonie w Wilkowyjach wybuchnie bowiem skandal, który swój finał będzie miał w kościele. A wywoła go nastoletnia Patrycja (Marta Wiśniewska) z rodziny Zwinków.

Ciąża dziewczyny oburzy mieszkańców wsi. Biskup Kozioł z księdzem Robertem (Bartosz Kasprzykowski) postanawiają bronić i chronić przyszłą mamę przed pogardą ze strony mieszkańców. Podczas nabożeństwa ogłaszają z ambony, że ochrzczą dziecko Patrycji. Słowa duchownych sprawią prawdziwy cud. Mieszkańcy Wilkowyj nie będą już wytykać Zwinków palcami.

W kręconych właśnie nowych odcinkach "Rancza" nie zabraknie też Oli (Lidia Sadowa), dziennikarki, która próbowała pogrążyć partię senatora Kozioła i Czerepacha (Artur Barciś).

Patrz: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak zarobi za rolę Kusego 300 tysięcy! A co z Pawłem Królikowskim?

Na planie, oprócz serialowej Oli pojawiła się też inna aktorka w takiej samej charakteryzacji. Okazuje się, że Lidia Sadowa jest w ciąży i dlatego ma swoją dublerkę! - Zdjęcia zaczęliśmy kręcić we wrześniu i potrwają do grudnia. Wtedy będę wyglądać zupełnie inaczej, stąd na planie moja dublerka Justyna Orzechowska - zdradziła aktorka.

W 10 sezonie "Rancza" nowym wójtem Wilkowyj zostanie Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka). - Więcławskiej wydaje się, że jest dobrym wójtem, zdecydowanie lepszym od Kozioła, więcej tajemnic zdradzić nie mogę - wyznała aktorka.

A jakie zmiany zajdą w życiu senatora Kozioła? Świadomy swoich zalet prezes Polskiej Partii Uczciwości mierzy coraz wyżej i postanawia wystartować w wyborach prezydenckich. Jego brat biskup Kozioł zrobi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Zdjęcia do 10 sezonu "Rancza" kręcone w kilku lokalizacjach, jednak głównie w Jeruzalu. Perypetie mieszkańców Wilkowyjów będzie można w TVP1 już wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>


Źródło: Iwona Bugajska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: