SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Nowy facet w życiu Zuzy - WIDEO

Przyjaciółki 9 sezon. Nowy facet w życiu Zuzy - WIDEO

18.02.2017, godz. 13:15
Przyjaciółki, odcinek 99, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki, odcinek 99, Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Do tej pory Zuza (Anita Sokołowska) była zatwardziałą singielką, ale Jerzy (Mariusz Bonaszweski) i Janek (Marek Bukowski) całkowicie ją odmienili. Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"? Tylko nam aktorka powiedziała, że w nowych odcinkach jej serce skradnie inny mężczyzna. Zuza zacznie zupełnie nowe życie i zapomni o byłych kochankach.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w czwartek 2.03.2017 o godzinie 21.00 w telewizji Polsat

Zuza rozkochała w sobie Jerzego, ale zdradziła go z Wojtkiem (Lesław Żurek). Kolejny mężczyzna w jej życiu - Janek - nie będzie ostatnim. Jak się okazuje, w 9 sezonie "Przyjaciółek" Markiewicz pozna nową miłość!

- Gdyby Zuza zatrzymała się na jednym facecie, to nie byłaby Zuzą" W dziewiątej transzy pojawia się nowa postać, która jest świetnie napisana. Kto będzie grał tę postać? Jeszcze nie mogę zdradzić, ale jest  to osoba, która w inny sposób niż dotychczasowi mężczyźni zawróci Zuzie w głowie - powiedziała aktorka w rozmowie z Super Express TV.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Michał umiera!? Tragedia w nowym sezonie serialu

A co z marzeniem Zuzy? Markiewicz zamarzyła o dziecku i założeniu rodziny,  ale bezpłodność pokrzyżowała jej plany. Co będzie dalej i czy bizneswoman zdecysuje się na adopcję? To chyba nie będzie konieczne...

- Ta druga strona ma już rodzinę, więc będzie to troszkę skomplikowane - dodała aktorka w najnowszym wywiadzie dla Super Express TV.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: