SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Michał umrze!? Tragedia w nowym sezonie serialu

Przyjaciółki 9 sezon. Michał umrze!? Tragedia w nowym sezonie serialu

16.02.2017, godz. 21:06
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

W wywiadzie dla "Świata Seriali" Marcin Rogacewicz, odgrywający Michała zdradza, że w 9 sezonie serialu "Przyjaciółki" nadejdzie koniec jego bohatera! Aktor odchodzi z serialu i opowiada o śmierci swojej postaci oraz o tym, co sam myśli na ten temat. Co wydarzy się w 9 sezonie serialu "Przyjaciółki"?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

9 sezon serialu "Przyjaciółki" zapowiada się emocjonująco pod wieloma względami. Cztery główne bohaterki czekają trudne chwile, a dodatkowo z racji odejścia Marcina Rogacewicza z produkcji, Michał będzie musiał umrzeć. Krążyły plotki, że będzie to śmierć dramatyczna i bohater zginie tragicznie.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Małgorzata Socha po porodzie wraca do pracy

- Dlaczego dramat... Życie się zaczyna i życie się kończy. Życie postaci Michała Zalewskiego się kończy. Jest takie piękne przysłowie z dalekiego wschodu, że jak runie dom, to jest niby tragedia. Ale jest piękny widok za to na perspektywy, żeby zrobić coś nowego. Nigdy bym nie myślał, że to jest jakaś dramatyczna sytuacja. Zawsze jest tak, że coś się zaczyna i coś się kończy. I wtedy jest perspektywa, żeby zacząć coś nowego.

- mówi Marcin Rogacewicz. Jednakże spytany o powód swojego odejścia z serialu odmówił komentarza, kiedy dziennikarka spytała o Joannę Liszowską.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: