SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

22.06.2016, godz. 19:30
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Z kim będzie Zuza (Anita Sokołowska) w 8 sezonie serialu "Przyjaciółki"? Czy upojna noc z Jankiem (Marek Bukowski) będzie początkiem nowego romansu? A może jednak Zuza wróci do byłego narzeczonego Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? W nowych odcinkach 8 sezonu "Przyjaciółek" życie miłosne Zuzy jeszcze bardziej się skomplikuje, bo będzie musiała wybrać między dwoma mężczyznami.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

Zdjęcia do 8 serii "Przyjaciółek", ale aktorki grające główne bohaterki już dostały scenariusze nowych odcinków i wiedzą co ich czeka w kolejnym sezonie! Niewątpliwie znów burzliwie będzie w wątku Zuzy Markiewicz, która w 7 sezonie "Przyjaciółek" długo nie mogła zdecydować się czy nawiązać romans z Jankiem, swoim przyjacielem z dzieciństwa.

W końcu spędziła z nim noc, a wtedy do Warszawy niespodziewanie przyjechał Jerzy. Byli narzeczeni umówili się na spotkanie, podczas którego stało się jasne, że między nimi jeszcze nie wszystko skończone. Choć oboje wmawiają sobie, że łącząca ich miłość już się wypaliła.

Patrz: Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu. Aktorki prywatnie nie są przyjaciółkami

Anita Sokołowska w wywiadzie dla SuperExpress.tv zapewniła widzów, że Zuza wciąż będzie przeżywać miłosne rozterki. I długo nie znajdzie szczęścia u boku tego jedynego, bo sama nie będzie wiedziała, który z mężczyzn jest tym idealnym partnerem.

- Gdyby Zuza była szczęśliwa i spełniona, to nie byłaby już Zuzą. Postać Janka będzie w 8 sezonie, ale nastąpi powrót Jerzego, więc serce to serce będzie pulsowało i będzie Zuza starała się odnaleźć w takiej nowej dla siebie sytuacji - powiedziała gwiazda "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Joanna Liszowska dostała kolejną podwyżkę w Przyjaciółkach

Co prawda Zuza zdecyduje się dać szansę Jankowi, ale to nie oznacza, że tak szybko się w nim zakocha. Wręcz przeciwnie. Nadal będzie go traktować jak dobrego przyjaciela. Z kolei relacja łącząca ją z Jerzym wciąż będzie miała silny wpływ na jej losy. Były narzeczony namiesza w życiu Zuzy i jej relacjach z Jaśkiem, ale też innymi mężczyznami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz cały WYWIAD z Anitą Sokołowską o 8 sezonie "Przyjaciółek" >>>

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: