SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza zajdzie w ciążę z Jankiem bez jego zgody - ZWIASTUN 89 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza zajdzie w ciążę z Jankiem bez jego zgody - ZWIASTUN 89 odcinka

08.09.2016, godz. 21:20
Przyjaciółki 8 odc. 89 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 odc. 89 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Zuza (Anita Sokołowska)z z serialu "Przyjaciółki" złapie Janka (Marek Bukowski) na dziecko?! W 89 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) będą próbowały wybić jej to z głowy, ale to nie takie proste. Po wypadku w drodze do SPA Zuza będzie miała kłopot z zajściem w ciążę, a to sprawiło, że zapragnęła zostać matką jak nigdy dotąd. Czy Zuza będzie miała dziecko?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 89 (odc. 3) - czwartek, 15.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach" Zuza zawsze była silną kobietą i to kariera była dla niej na pierwszym miejscu. Po tym jak poroniła, starała się już nie myśleć o założeniu rodziny, ale to właśnie się zmieniło...

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza po wypadku będzie bezpłodna. Nie powie o tym Jankowi?

W 88 odcinku "Przyjaciółek" po wypadku Zuza dowiaduje się, że trudno będzie jej zajść w ciążę. Markiewicz postanawia jednak próbować, bo nigdy przedtem nie czuła, że tak bardzo chce zostać matką. Właśnie dlatego w finałowej scenie 88 odcinka "Przyjaciółek" brunetka dzwoni do Janka i prosi, żeby zarezerwował w hotelu pokój z dużym łóżkiem - Zrobię sobie dziecko - powie szczęśliwa Zuza wybierając komplet seksownej bielizny.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

W 89 odcinku "Przyjaciółek" dziewczyny będą próbowały wybić jej ten pomysł z głowy, ale to nic nie da. Zuza zamierza złapać Janka na dziecko nie mówiąc mu, że się nie zabezpiecza. Kochanek Markiewicz chciał z nią zamieszkać i widać, że traktuje ją poważnie, ale o dziecku nie było mowy! Zapowiada się ciekawie. Jak myślicie, czy plan Zuzy się powiedzie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: