SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Jerzy wciąż kocha Zuzę. To jeszcze nie koniec ich romansu? - ZWIASTUN 87 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Jerzy wciąż kocha Zuzę. To jeszcze nie koniec ich romansu? - ZWIASTUN 87 odcinka

01.09.2016, godz. 19:29
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) z serialu "Przyjaciółki" odzyska Zuzę (Anita Sokołowska)? W 87 odcinku "Przyjaciółek" Ginter wróci do Polski, a gdy Markiewicz się o tym dowie od razu się zarumieni. Jednak ich spotkanie nie będzie należało do udanych. Biznesmen wyzna dawnej partnerce wielką miłość, ale ona się spłoszy i wyjdzie uznając, że jest już za późno na takie deklaracje. Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Czy Zuza po namyśle rzuci Janka (Marek Bukowski) dla starszego kochanka?

"Przyjaciółki" 8 sezon odc. 87 (odc. 1) - czwartek, 1.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zuza i Jerzy nadal coś do siebie czują? To więcej jak pewne, jednak powrót do siebie po takim czasie nie jest już łatwy. Zakochani rozstali się po tym, jak Markiewicz zdradziła Gintera z Wojtkiemm (Lesław Żurek). Zuza żałowała i była na siebie zła, ale szybko znalazła pocieszenie w ramionach Janka.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Wypadek Zuzy i Ingi. Po tej tragedii Zuza będzie bezpłodna?

Od rozstania Zuzy i biznesmena minęło wiele miesięcy, a brunetka układa sobie nowe życie bez niego. Nieoczekiwany powrót Gintera w 87 odcinku "Przyjaciółek" będzie dla niej szokiem.

Inga (Małgorzata Socha) poinformuje przyjaciółkę o tym, że jej ojciec jest już w Polsce. Jeszcze w tym samym odcinku Zuza spotka się z dawnym kochankiem.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zażąda rozwodu! Michał będzie walczył o żonę i syna

-Kieliszek wina? - zapyta Jerzy, gdy Zuza dosiądzie się do jego stolika.
-Tak - odpowie Zuza i będzie czule wpatrywać się w oczy rozmówce. 
-Chcę ci powiedzieć, że jesteś kobietą mojego życia - wykrztusi z siebie Ginter.
-Jerzy. Dlaczego dopiero teraz? - zapyta z niedowierzaniem Zuza i wybiegnie z lokalu.  Chwilę później wróci się i bliska płaczu powie -Nie wiem. Nie wiem co mam ci powiedzieć. Odezwę się do ciebie - zapewni Zuza, ale Jerzy przyzna, że szykuje się do kolejnego wyjazdu...

Czy Zuza i Jerzy będą jeszcze razem? Markiewicz jest wyraźnie rozchwiana emocjonalnie, bo wciąż czuje coś do Jerzego, ale spotyka się z Jankiem, który pomógł jej się pozbierać po rozstaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: