SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Powrót Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek. Były Zuzy już jej nie kocha

Przyjaciółki 7 sezon. Powrót Jerzego w ostatnim odcinku Przyjaciółek. Były Zuzy już jej nie kocha

12.05.2016, godz. 21:00
Przyjaciółki odcinek 86, Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki odcinek 86, Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

"Przyjaciółki" dobiegają końca, a finał serialu jak zwykle zaskoczy widzów. W ostatnim 86 odcinku "Przyjaciółek" Jerzy (Mariusz Bonaszewski) wróci do Warszawy. Zuza (Anita Sokołowska) dowie się, że jej były przyjechał i zerwie kontakty z Jankiem (Marek Bukowski). Niestety okaże się, że Jerzy już jej nie kocha! W rozmowie z Ingą (Małgorzata Socha) biznesmen wyzna, że już dawno zamknął rozdział, w którym to Zuza była dla niego najważniejsza.

"Przyjaciółki" 7 sezon ostatni odcinek 86 - czwartek, 19.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"7 do Warszawy przyjeżdża Jerzy. Inga bardzo się cieszy z przyjazdu ojca i oda razu informuje o wszystkim Zuzę, która przecież była miłością jego życia.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Będzie 8 seria!

Niestety w "Przyjaciółkach" Ginter dowiedział się o zdradzie ukochanej i nie był w stanie jej tego wybaczyć. Na domiar złego trafił do szpitala. Gdy Markiewicz go odwiedziła wyznał szczerze, że nie widzi dla nich wspólnej przyszłości. Po bolesnym rozstaniu Zuza zapisała się do psychologa, a potem przypadkiem spotkała Jaśka, który pozwolił jej zapomnieć o Jerzym.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Patrycja wyrzuci Michała z domu w ostatnim odcinku Przyjaciółek

Teraz gdy Jerzy wróci wszystko się zmieni i wspomnienia powrócą. W 86 odcinku "Przyjaciółek" Inga uświadomi ojca, że Zuza czeka na spotkanie z nim. -Zuza wie, że jesteś w Warszawie - wspomni Gruszewska. -To nie ma znaczenia. To uczucie już nie istnieje - Jerzy szybko zakończy temat. Najwyraźniej nie będzie chciał mieć z Zuzą już nic wspólnego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: