SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 82 na ipla.tv w internecie za darmo od 14.04.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 82 na ipla.tv w internecie za darmo od 14.04.2016

14.04.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 81. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ ipla.tv

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 82 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 82 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 14.04.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 82 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 21.04.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 82 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 82 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 82 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 82 (odc. 8) - co się wydarzy?

Pani prezes banku prosi Ingę (Małgorzata Socha), by pomogła Francescowi (Stefano Terrazzino) w znalezieniu domu w Warszawie. Inga i Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) pokazują mu willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco jest zachwycony, decyduje się na wynajem.

Po wyjeździe Michała (Marcin Rogacewicz) do Kopenhagi Patrycja (Joanna Liszowska)nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Postanawia sprawdzić, jak wygląda życie jej męża w Danii. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi zmartwieniami.

Anka (Magdalena Stużyńska) jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia. Rola "ekskluzywnej pani domu" już się jej znudziła. Postanawia dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką (Nicole Bogdanowicz).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: