SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 79 na ipla.tv w internecie za darmo od 24.03.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 79 na ipla.tv w internecie za darmo od 24.03.2016

24.03.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 66. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 6 sezon odcinek 66. Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 79 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 79 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 24.03.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 79 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 31.03.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 79 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 79 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 79 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 79 (odc. 5) - co się wydarzy?

Kate (Ilona Lewandowska) przychodzi do mieszkania Ingi (Małgorzata Socha) i oświadcza, że się do niej wprowadza. Zaskoczona Inga martwi się swoją nie najlepszą kondycją finansową.

Anka (Magdalena Stużyńska) z kolei smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł (Bartek Kasprzykowski) namawia ją, by została "luksusową panią domu". Za radą Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Inga i Anka decydują się zamknąć lokal. Dziewczyny niepokoją się o przyszłość, ale Zuza nastraja je optymistycznie.

Nowy asystent Markiewicz, Darek (Rafał Zawierucha), wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwą pasją jest śpiew i kabaret. Przełożona namawia go, by spróbował swoich sił.

Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) chcą wejść do nowego mieszkania, by zmierzyć kuchnię i łazienkę. Na ich drodze staje dozorca, który twierdzi, że nie może ich wpuścić. Michał jest wściekły, a zarazem zaniepokojony całą sytuacją.

Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny zajścia, przypadkowo potrąca Sebo (Modest Ruciński), który właśnie wychodził z Patrycją z salonu fryzjerskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: