SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 76 na ipla.tv w internecie za darmo od 25.02.2016

Przyjaciółki 7 sezon online odcinek 76 na ipla.tv w internecie za darmo od 25.02.2016

03.03.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 7 sezon, Jasiek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 7 sezon, Jasiek (Marek Bukowski) foto:

''Przyjaciółki'' 7 sezon odcinek 76 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 76 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 3.03.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 76 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 10.03.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 76 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 76 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 76 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 7 odcinek 76 (odc. 2) - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) zauważa nieznajomą kobietę w samochodzie Andrzeja (Adam Krawczyk). Hania (Pola Figurska) ma z nią bardzo dobry kontakt. Gruszewska jest zaskoczona tym widokiem, ponieważ nie wiedziała, że jej były mąż z kimś się spotyka. Paweł (Bartek Kasprzykowski) czeka na powrót Anki (Magdalena Stużyńska) z wieczoru panieńskiego Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Liczy, że spędzi z nią romantyczną noc. Gdy kobieta wraca, ich namiętny pocałunek przerywa dzwonek do drzwi...

Zuza (Anita Sokołowska) w drodze na do Stefy (Dorota Kolak) spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się do swojej mamy. Na obiedzie u Stefy pojawia się Jan (Marek Bukowski) ze swoją matką. Patrycja (Joanna Liszowska) odsłuchuje na poczcie głosowej dziwne nagranie od Michała(  Marcin Rogacewicz). Kobieta nabiera podejrzeń. Wieczorem odwiedza ją Sebo (Modest Ruciński).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: