SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Julka ukrywa przed Anką, że jest w ciąży?

Przyjaciółki 7 sezon. Julka ukrywa przed Anką, że jest w ciąży?

29.04.2016, godz. 07:50
Przyjaciółki 7 sezon odc. 84. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 84. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula) foto:

Julka (Nicole Bogdanowicz) i Czarek (Kamil Kula) z serialu "Przyjaciółki" w tajemnicy przed rodzicami wzięli ślub. To był szok dla Strzeleckich, ale to nie koniec niespodzianek. W 84 odciku 7 sezonu "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) zacznie podejrzewać, że jej córka jest w ciąży! To potwierdziłoby obawy Marii (Ewa Kasprzyk), która zasugerowała ciążę Julki gdy tylko dowiedziała się o sekretnym ślubie wnuczki. Paweł (Bartek Kasprzykowski) będzie wściekły!

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 84 - czwartek, 5.05.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

W 7 sezonie "Przyjaciółek" Julka wywinęła rodzicom niezły numer i w tajemnicy przed nimi wzięła ślub z Czarkiem! A to może być dopiero początek niespodzianek ze strony nastolatki.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Anka chora na raka piersi

Nic nie zapowiadało, że Julka i Czarek wezmą ślub. Skromna ceremonia odbyła się bez wiedzy rodziców panny młodej, a Paweł wpadł w szał, gdy o wszystkim się dowiedział. Anka wiedziała, że córce podoba się starszy weterynarz, ale do głowy jej nie przyszło, że zauroczenie zakończy się małżeństwem!

W 83 odcinku "Przyjaciółek" Maria otworzy Ance oczy i wyjaśni, że Julka prawdopodobnie wzięła ślub dlatego, że będzie miała dziecko!  -To znaczy jest w ciąży. Dlaczego miałaby brać ślub? Będziecie mieli wnuka, tylko bała się wam powiedzieć - powie Ance matka Pawła, gdy tylko dowie się o ceremonii.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Julka w ciąży? Anka będzie babcią - ZWIASTUN 83 odcinka

Czy Julka naprawdę będzie mamą? W 84 odcinku "Przyjaciółek" córka Anki będzie skarżyć się na złe samopoczucie, a Strzelecka od razu uzna, że Julka ukrywa przed nią ciążę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: