SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Inga chora na depresję. Co się dzieje z Ingą? - ZWIASTUN

Przyjaciółki 7 sezon. Inga chora na depresję. Co się dzieje z Ingą? - ZWIASTUN

17.03.2016, godz. 21:00
Przyjaciółki odcinek 77, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki odcinek 77, Inga (Małgorzata Socha) foto:

Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" ma ze sobą poważny problem. Mama małej Hani (Pola Figurska) boi się, że córka zwyczajnie jej nie kocha i woli spędzać czas z ojcem. Do tego w 77 odcinku "Przyjaciółek" dochodzą problemy w pracy i złe samopoczucie. Gruszewska idzie z córką na szczepienie, a przy okazji prosi lekarkę o receptę na leki antydepresyjne. Co się dzieje z Ingą w "Przyjaciółkach"7?

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 77 (odc. 3) - czwartek, 17.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Inga jest załamana. Gruszewska ma wiele problemów i w pracy i w domu, a to wszystko zaczyna ją przytłączać. Inga boi się przede wszystkim tego, że Hania woli spędzać czas z ojcem i jego nową wybranką.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Ślub Doroty i Łukasza. Ciężarna Dorota ucieka z urzędu

-Mam wrażenie, że Hania woli Andrzeja ode mnie? Widzę, że woli z nim spędzać czas niż ze mną. To wszystko moja wina. Jestem nerwowa. Irytuje się niepotrzebnie. Krzyczę na nią - powie Ance załamana Inga.

W 77 odcinku "Przyjaciółek" do Gruszewskiej zadzwoni ojciec. W czasie rozmowy z Ginterem (Mariusz Bonaszewski) Inga też się rozklei, bo nie będzie wiedziała, co słychać u Kate (Ilona Lewandowska)-Jestem beznadziejną starszą siostrą. Do niczego się nie nadaje - rozpłacze się Inga, która kompletnie straciła poczucie własnej wartości.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar i Kate nie uprawiają seksu, bo czekają do ślubu

Niedługo później Inga pójdzie z córką na szczepienie i dyskretnie poprosi lekarkę o coś na depresję.  -Mogę prosić coś dla siebie? Mam wrażenie jakbym nie ogarniała. Jestem zmęczona, zirytowana.

Kobieta przepisze jej specyfik, ale zapewni, że pigułka szczęścia nie istnieje. Czy Inga upora się z wałsnymi problemami i pogodzi się z faktem, że jej córka kocha również Andrzeja (Adam Krawczyk)?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: