SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar i Kate nie uprawiają seksu, bo czekają do ślubu

Przyjaciółki 7 sezon. Dagmar i Kate nie uprawiają seksu, bo czekają do ślubu

15.03.2016, godz. 13:10
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77. Dagmar (Marcin Korcz) i Kate (Ilona Lewandowska)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77. Dagmar (Marcin Korcz) i Kate (Ilona Lewandowska) foto: Polsat

Napięcie, w którym Dagmar (Marcin Korcz) z serialu "Przyjaciółki" żyje od kilku miesięcy ma swój konkretny powód. W 77 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" wychodzi na jaw, że to przez Kate (Ilona Lewandowska) biedny Dagmar ciągle jest zestresowany i przestaje się kontrolować. A wszystko dlatego, że Kate jest dziewicą i postanowiła, że pozostanie nią aż do ślubu z Dagmarem.

"Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 77 (odc. 3) - czwartek, 17.03.2016, o godz. 21.05 w Polsacie

Dagmar i Kate z "Przyjaciółek" tworzą szczęśliwy związek, ale jest jeden problem. Jemu coraz bardziej brakuje seksu. Stresująca praca w banku na nowym stanowisku ujawniła zupełnie nowe oblicze Dagmara, który nie jest już tym samym, trochę ciapowatym asystentem Zuzy (Anita Sokołowska).

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Ślub Doroty i Łukasza. Ciężarna Dorota ucieka z urzędu

I właśnie przez pracę i brak możliwości pozbycia się ciągłego napięcia Dagmar coraz częściej wybucha. W 77 odcinku 7 sezonu "Przyjaciółek" wpada do gabinetu Zuzy skarżąc się, że przez jej nowy asystent Darek (Rafał Zawierucha) nie dostarczył mu bardzo ważnych danych i wykresów do analiz.

Zuza jest zaskoczona widząc Dagmara w taki stanie, ale wizyta Kate pozwala jej poznać prawdziwe powody tak nagłej zmiany jego zachowania. Przyrodnia siostra Ingi (Małgorzata Socha) opowiada Zuzie o tym jak świetnie im się układa z Dagmarem i o planowanym ślubie.

Okazuje się, że Kate i Dagmar chcą się pobrać już za rok. Skąd ten pośpiech? Oboje są szaleńczo zakochani, świata poza sobą nie widzą i chcą wreszcie cieszyć się intymnymi chwilami. Bo między nimi nie doszło jeszcze do zbliżenia. Kate wciąż jest dziwicą i chce swój "wianuszek" zachowań aż do dnia ślubu.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Anka wyrzuci Pawła z domu?

Dagmar zgodził się poczekać z seksem, ale to wyrzeczenie sporo go kosztuje. Patrząc na niego Zuza zaczyna mu współczuć, że musi tak się męczyż i nie ma możliwości skorzystania z tak cudownej metody walki ze stresem i napięciem jaką jest seks.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: