SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Olga walczy o Michała. Czy Basia odbije jej faceta?

Powiedz TAK! Olga walczy o Michała. Czy Basia odbije jej faceta?

19.03.2016, godz. 14:45
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka)
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka) foto: Polsat

W "Powiedz TAK!" Olga (Sylwia Gliwa) musi walczyć o swojego partnera. Michał (Mikołaj Roznerski) wciąż jednak wzdycha do dawnej kochanki - Basi (Katarzyna Zawadzka). Olga szaleje z zazdrości i boi się, że zostanie sama z dzieckiem. W "Powiedz TAK!" na jej niekorzyść działa fakt, że Michał i Basia zaczęli współpracować! Sylwia Gliwa zdradza, że ona sama nigdy nie posunęłaby się do takiej walki o mężczyznę, jaką toczy jej serialowa bohaterka.

"Powiedz TAK!" serial Polsatu w każdy wtorek o godz. 21.35

Za nami trzeci odcinek serialu „Powiedz TAK!”, w którym Sylwia Gliwa wciela się w postać Olgi. Jej bohaterka, będąca do tej pory w szczęśliwym związku z Michałem i wspólnie z nim wychowująca ich trzyletnie dziecko, musi walczyć o swojego mężczyznę. W ich życiu niespodziewanie pojawiła się Basia – dawna miłość Michała. Olga jest o nią zazdrosna i za wszelką cenę chce zatrzymać ukochanego przy sobie.

Patrz: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Co w podobnej sytuacji zrobiłaby Sylwia Gliwa?

-Olga walczy nie tylko o swojego faceta, ale głównie o szczęśliwy dom i szczęśliwą rodzinę dla ich synka. Sytuacja jest raczej patowa. Podejrzewam, że ja bym się poddała, bo uważam, że nie można robić niczego na siłę, zwłaszcza w miłości – przyznaje aktorka.

Gwiazda podkreśla jednak, że nigdy poza planem zdjęciowym nie znalazła się w podobnej sytuacji. - Nie zdarzyło mi się walczyć o mężczyznę – mówi.

Zobacz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

Sylwia Gliwa przyznaje jednak, że zazdrość nie jest jej obca. -Jestem zazdrosna i czujna. O związek trzeba dbać i starać się, by nie wiało w nim nudną. Oczywiście musi zależeć na tym obu stronom – wyznaje aktorka.

Jak potoczą się losy serialowej Olgi? Czy Michał wybierze ją czy Basię? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach serialu „Powiedz TAK!”.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: