SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wojtek pobity przez Skowronka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Wojtek pobity przez Skowronka - ZWIASTUN

08.02.2016, godz. 08:00
Pierwsza miłość. Wojtek (Piotr Głowacki)
Pierwsza miłość. Wojtek (Piotr Głowacki) foto: ATM Grupa

Morderstwo w serialu "Pierwsza miłość"? Wojtek (Piotr Głowacki) płaci najwyższą cenę za to, że zdradził Damiana Skowronka (Hubert Urbański). W 2230 odcinku "Pierwszej miłości" gangster z Wadlewa brutalnie napada na Wojtka. Ciężko rannego mężczyznę znajdują pod kościołem ksiądz (Włodzimierz Matuszak) i jego gospodyni Kazanowa (Elżbieta Romanowska). Proboszcz nie ma wątpliwości, że Skowronek i jego ludzie zabili Wojtka.

"Pierwsza miłość" odcinek 2230 - poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Okrutna zemsta Damiana Skowronka z "Pierwszej miłości" na Wojtku. Jeden z najbliższych współpracowników gangstera, który udział mieszkańcom Wadlewa nieuczyciwych pożyczek ośmielił się wystąpić przeciwko swojemu szefowi.

Zawarł tajny pakt z Emilką (Anna Ilczuk) i Pauliną (Julia Pogrebińska), by pomóc mu pozbyć się Skowronka. Kiedy bandyta zaatakował księdza z Wadlewa, a Wojtek stanął w obronie duchownego, stało się jasne, że Skowronek nigdy mu tego nie daruje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

W 2230 odcinku "Pierwszej miłości" Wojtek wpada w ręce Skowronka, który mści się na nim za poniesione straty. Nie dość, że przez niego dał się okraść Paulinie, która zabrała z jego sejfu umowy wszystkich dłużników z Wadlewa, to jeszcze nie pomógł mu w napadzie na proboszcza. A przecież ksiądz przez kilka tygodni spłacał długi swoich parafian.

Patrz: Pierwsza miłość. Andrzej zastrzeli Karola Wekslera i Sabinę?

Bezwzględny Skowronek nie ma dla Wojtka litości. Dopada swojego pracownika i brutalnie go bije. Wojtek nie ma jak się bronić. Skatowany do nieprzytomności czeka pod kościołem na ratunek. Poźnym wieczorem przed bramą świątyni znajduje go Kazanowa, która od razu zawiadamia księdza.

Proboszcz z Wadlewa jest przerażony widokiem Wojtka. Zbliża się do niego, by sprawdzić czy pobity mężczyzna żyje. Wojtek nie daje jednak żadnego znaku życia. - Zabili chłopaka... - stwierdza poruszony ksiądz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: