SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka i Marta w łóżku z Krystianem! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka i Marta w łóżku z Krystianem! - ZWIASTUN

29.01.2017, godz. 20:57
Pierwsza miłość Marta (Joanna Jarmołowicz) Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość Marta (Joanna Jarmołowicz) Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Pojawił się szokujący zwiastun nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość", w którym ukazane są gorące sceny z udziałem Melki (Ewa Jakubowicz), Marty (Joanna Jarmołowicz) i Krystiana (Patryk Pniewski)! Co może oznaczać najnowszy zwiastun serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Pojawił się najnowszy zwiastun nadchodzących odcinków serialu "Pierwsza miłość", w którym znajdują się szokujące ujęcia gorących chwil Krystiana z Martą i Melką w rolach głównych. Dziewczyny początkowo wchodzą w seksownej bieliźnie do pokoju chłopaka, a następnie zaczynają go dotykać, rozbierać i wchodzić w interakcje ze sobą nawzajem!

Zobacz: Pierwsza miłość. Maria Szafirska jako Dominika Juszczak

Co można wywnioskować z tych scen? Fani serialu zapewne tak samo jak i my z góry odrzucają scenariusz, że te sceny powstały na poważnie. Najbardziej prawdopodobne byłyby zapewne stwierdzenia, że albo jest to mara senna osamotnionego Krystiana, bądź też zemsta dziewczyn za wszystkie szkody, moralne i materialne, jakie im chłopak niegdyś wyrządził.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

Miałyby powody, by zrobić coś takiego. Marta przez długi czas była wykorzystywana przez Krystiana w nadziei, że chłopak się zmieni, podczas gdy po prostu używał jej jako "zapychacz" po Melce. Z kolei już w nadchodzących odcinkach Krystian zdewastuje z zazdrości o Pawła (Michał Malinowski) świeżo wyremontowane mieszkanie Długosz. Obie te opcje wydają się być stosunkowo prawdopodobne, ale jak będzie naprawdę, przekonamy się dopiero w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość". Zapraszamy z zapoznaniem się z całością zwiastunu poniżej:

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: