SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 16 sezon. Wokalista Papa D Paweł Stasiak porwany w Sandomierzu - ZDJĘCIA

Ojciec Mateusz 16 sezon. Wokalista Papa D Paweł Stasiak porwany w Sandomierzu - ZDJĘCIA

14.07.2016, godz. 17:00
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski)
Ojciec Mateusz 16 sezon odc. 200. Paweł Stasiak, ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) foto: AKPA

Paweł Stasiak z zespołu Papa D, dawniej Papa Dance, gwiazdą serialu "Ojciec Mateusz"! W nowym 16 sezonie przygód księdza Mateusza (Artur Żmijewski) z Sandomierza detektywowi w sutannie przyjdzie zmierzyć się z wyjątkowo trudnym śledztwem w sprawie porwania lidera popularnego zespołu. Ale tytułowy "Ojciec Mateusz" nie byłby sobą, gdyby nie rozwiązał tej kryminalnej zagadki.

"Ojciec Mateusz" 16 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

W ciągu ośmiu lat emisji "Ojca Mateusza" przez obsadę serialu przewinęło się wielu znanych aktorów, a także piosenkarzy i innych gwiazd polskiego show-biznesu. Nowy 16 sezon "Ojca Mateusza", którego emisja rozpocznie się w TVP1 po wakacjach 2016 pod tym względem nie będzie odstawał od poprzednich serii.

Patrz: Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski przeżywał kryzys wiary jako ksiądz

Dowodem na to są zdjęcia z planu "Ojca Mateusza", który powstały jakiś czas temu w Sandomierzu, a nich Paweł Stasiak i pozostali członkowie grupy Papa D. W nowych odcinkach "Ojca Mateusza" do Domu Kultury w Sandomierzu przyjedzie słynny zespół.

Koncert Papa D sprawi wiele radości mieszkańcom, ale nikt nie będzie podejrzewał, że ten wieczór będzie miał dramatyczny finał. Niespodziewanie Paweł Stasiak zostanie porwany przez tajemniczych sprawców. Porywacze okażą się na tyle skuteczni, że nie pozostawią żadnych śladów. Nie będzie żadnych świadków uprowadzenia gwiazdora, co dodatkowo utrudni pracę policjantom z Sandomierza i jak zawsze niezawodnemu ojcu Mateuszowi.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Serial zostaje w TVP, ale aktorzy zarobią mniej

O tym jaki finał będize miała ta historia widzowie przekonają się w 16 sezonie "Ojca Mateusza" od września w TVP1. A naszej galerii możecie już zobaczyć zdjęcia z planu serialu z Arturem Żmijewskiem, Pawłem Stasiakiem i pozostałymi członkami Papa D.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: