SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga w ciąży z Marcinem?

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga w ciąży z Marcinem?

22.04.2016, godz. 20:19
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

Niespodziewana ciąża w "O mnie się nie martw"?! Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) będą mieli dziecko? W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) bardzo się ucieszy, gdy syn powie mu, że prawdopodobnie zostanie dziadkiem. Ojciec Marcina będzie zachwycony faktem, że niedługo będzie miał wnuka. Zacznie podejrzewać, że Iga jest w ciąży. Nie wie jednak, że mowa o 6-letnim Mateuszku (Eryk Pratsko), który jest synem Kingi (Dagmara Bąk).

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 8 - piątek, 29.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba dowiedział się, że prawdopodobnie jest ojcem 6-letniego Mateuszka, ale sytuacja jeszcze nie jest w stu procentach jasna. Prawnik czeka bowiem na wyniki badań DNA.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba chce być ojcem Mateusza

W 8 odcinku "O mnie się nie martw"4 mimo, że wyników jeszcze nie będzie, Marcin będzie podniecony faktem, że Mateusz być może jest jego dzieckiem. Kaszuba zacznie planować jego przyszłość i postanowi wysłać go do najlepszej szkoły z językiem angielskiego.

Iga będzie załamana, bo oczywiście podliczy wydatki, które pochłonie wychowanie kolejnego dziecka. Małecka ze smutkiem przyzna, że prawdopodobnie niedługo będzie tylko ciężarem dla swojego partnera.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marta dla Krzyśka odrzuci oświadczyny Tomka

Ich rozmowę podsłucha Marek i szybko uzna, że Iga i Marcin rozmawiają o swoim dziecku, którego się spodziewają. - Będziecie mieli dziecko? - zapyta senior Kaszuba, który wbrew oczekiwaniom nawet się ucieszy, że zostanie dziadkiem.

Marcin nie ostudzi entuzjazmu ojca. Ale doda też, że wcale nie chodzi o dziecko, które "wkrótce się urodzi", a o 6-letniego syna jego byłej kochanki. W 8 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marek zaproponuje Marcinowi, że pójdzie z nim po wyniki testó na ojcostwo, ale młody Kaszuba odmówi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: