SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

23.03.2016, godz. 15:45
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk)
O mnie się nie martw 4, odc. 5, Marcin (Stefan Pawłowski), Kinga (Dagmara Bąk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ AKPA

Iga (Joanna Kulig) zostawi Marcina (Stefan Pawłowski), gdy dowie się o jego dziecku? W 4 odcinku "O mnie się nie martw"4 Kaszuba po raz pierwszy zobaczy 6-letniego Mateuszka (Eryk Pratsko), ale o niczym nie powie ukochanej. Małecka o wszystkim i tak się dowie i już w 7 odcinku "O mnie się nie martw"4 postawi partnerowi ultimatum! Iga i Marcin z "O mnie się nie martw" rozstaną się przez Kingę (Dagmara Bąk) i jej syna?

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 4 - piątek, 1.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba dowiedział się, że ma syna, ale zataił ten fakt przed Małecką. Iga będzie miała powody do złości, gdy o wszystkim się do wie - a dowie się na pewno!

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Pierwsze spotkanie Marcina z Mateuszem

Już w 7 odcinku "O mnie się nie martw" Małecka dowie się, że Marcin ma 6-letniego syna i od jakiegoś czasu jeździ do Łodzi, żeby się z nim zobaczyć. Małecka będzie wściekła. Sama ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, dwie kochane córeczki, ale to nie powód do życia w kłamstwie.

Prawdopodobnie Małecką bardziej zaboli kłamstwo Marcina, niż to, że jej partner od 6 lat jest ojcem i nawet o tym nie wiedział. To zatajenie prawdy przed ukochaną może się odbić na związku Marcina. Iga urządzi mu awanturę - i co tu się dużo dziwić - powie ukochanemu, żeby jak najszybciej rozwiązał zagadkę i dowiedział się, że Mateuszek jest na pewno jego synem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę dla kochanki Kingi i jej syna

W nowych odcinkach "O mnie się nie martw"4 Marcin zgłosi się na badanie DNA, a nad jego związkiem z Małecką zawisną czarne chmury. Czy jeśli Mateuszek faktycznie okaże się być dzieckiem prawnika, Iga zaakceptuje chłopca? Kaszuba przecież traktuje córki partnerki jak swoje dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: