SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin ratuje kochanka Kingi przed więzieniem w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin ratuje kochanka Kingi przed więzieniem w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

27.05.2016, godz. 18:00
O mnie się nie martw 4 odc 13. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Szymon (Daniel Misiewicz)
O mnie się nie martw 4 odc 13. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Szymon (Daniel Misiewicz) foto:

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" wyciągnie do Kingi (Dagmara Bąk) pomocną dłoń i stanie w obronie biologicznego ojca jej dziecka. W 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" odbędzie się sprawa przeciwko oskarżonemu Szymonowi (Daniel Misiewicz). Czy ostatni odcinek "O mnie się nie martw" 4 skończy się szczęśliwie dla Kingi i taty Mateusza (Eryk Pratsko)?

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 13 ostatni - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W finałowym odcinku "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba zgodzi się przyjąć sprawę Szymona. To dawny kochanek Kingi i to on jest ojcem Mateuszka. Gdy stewardessa go odnalazła, okazało się, że ma kłopoty z prawem.

Zobacz: O mnie się nie martw. Będzie 5 sezon O mnie się nie martw! Kiedy nowe odcinki?

W 13 odcinku "O mnie się nie martw"4 Szymon stanie przed sądem. Został oskarżony za jazdę po pijaku w dodatku nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjantkę! Szanse na umorzenie są słabe, ale Marcin zrobi wszystko, by wymiar kary był jak najmniejszy. Czy uda mu się uniewinnić ukochanego Kingi?

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Ostatni odcinek O mnie się nie martw. Iga choruje czy jest w ciąży?

To nic pewnego i o wszystkim przekonamy się w ostatnim odcinku "O mnie się nie martw"4. Wiadomo jednak, że to Szymon jest ojcem Mateuszka, bo potwierdziły to badania DNA - Przynajmniej tego możemy być pewni - powie z ulgą Marcin widząc szczęśliwą Kingę w towarzystwie odnalezionego mężczyzny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: