SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Nowa kancelaria Marcina i Laury. Iga będzie sekretarką

O mnie się nie martw 4 sezon. Nowa kancelaria Marcina i Laury. Iga będzie sekretarką

11.03.2016, godz. 12:20
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Bohaterowie serialu "O mnie się nie martw" rozpoczynają nowy etap w życiu. W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) otwiera własną kancelarię adwokacką, a jego wspólniczką zostaje Laura Curyło (Katarzyna Zielińska). Jak rozwinie się wspólny biznes Marcina i Laury? W kolejnych odcinkach "O mnie się nie martw" zacznie u nich pracować także Iga Małecka (Joanna Kulig). Narzeczona Marcina zostanie sekretarką.

Nowa kancelaria Marcina i Laury z "O mnie się nie martw" rozpoczyna kolejny etap w życiu młodego Kaszuby, który podjął decyzję, że nie chce już pracować ze swoim ojcem Markiem (Krzysztof Stelmaszyk).

Po tym jak Kaszuba senior zwolnił Igę relacje między ojcem a synem znacznie się ochłodziły. Marcin postanowił oddzielić życie zawodowe od rodzinnego. W 2 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" urządza się w nowej kancelarii i proponuje Laurze, by została jego wspólniczką. Prawniczka się zgadza i jednocześnie odrzuca ofertę od Marka.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ojcem?! Ukryje przed Igą, że ma syna

- Otwarcie kancelarii oczywiście wiąże się z różnymi kłopotami i spięciami, ale faktycznie uczą się pracować razem. W naszej kancelarii znajduje zatrudnienie też Iga. Nasza trójka będzie taka wybuchowa. Tworzymy niezły team – powiedziała Katarzyna Zielińska w wywiadzie na planie "O mnie się nie martw".

- To dla Marcina ogromnie poważna decyzja. Idzie na swoje. Relacja Marcina z Laurą jest teraz w dużej mierze zawodowa. A jeżeli chodzi o zaprzeszłe konflikty, to przekuli to na lepszą współpracę - zdradził Stefan Pawłowski.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

W kancelarii Marcina i Laurcy znajdzie się też miejsce dla Igi, która jako studentka resocjalizacji nie może nigdzie znaleźć pracy. Kaszuba przyjmie narzeczoną, która stanie się jego prawą ręką.

- Iga im pomaga. To miłe ze strony Marcina dlatego, że on daje jej dużą swobodę. Może się rozwijać. Jest asystentką, sekretarką - przyznała Joanna Kulig.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: