SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamaprska szczerze: Wypadek zmienił moje życie

Niania w wielkim mieście. Magdalena Lamaprska szczerze: Wypadek zmienił moje życie

22.02.2017, godz. 16:00
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska)
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska) foto:

Przed nami premiera serialu "Niania w wielkim mieście" na antenie Polsatu. W roli głównej pojawi się Magdalena Lamparska, którą pokochaliście jako Ulkę z "To nie koniec świata". Musicie jednak wiedzieć, że aktorka przeżyła prawdziwą traumę! Wypadek samochodowy całkowicie zmienił jej życie, sprawdźcie!

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" od wtorku, 7 marca 2017 w Polsacie

Magdalena Lamparska już od 7 marca co tydzień będzie pojawiać się na naszych małych ekranach w serialu "Niania w wielkim mieście". Młoda i utalentowana aktorka, która garściami korzysta z kariery i bawi się życiem.

- Zawsze byłam marzycielką, byłam też niezwykle uparta i naprawdę ciężko pracowałam. Jadąc na egzaminy do szkoły teatralnej, czułam się przygotowana i właściwie pewna, że się uda. Rok wcześniej miałam bardzo poważny wypadek samochodowy, złamałam kręgosłup. Wypadek przewartościował moje poglądy, wtedy obiecałam sobie, że nie prześpię życia - zdradziła Magdalena Lamparska w wywiadzie dla magazynu Gala.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Poznaj szczegóły nowego serialu w Polsacie

Po wypadku Magdalena Lamparska musiała ostro wziąć się do pracy - W ciągu roku przeszłam niesamowicie intensywną rehabilitację. Na tyle skuteczną, że na egzaminach byłam znowu sprawna fizycznie. Bez determinacji, którą miałam w sobie, to by się nie udało - dodała aktorka.

Dziś Magdalena Lamparska jest w świetnej kondycji. Pracuje na deskach teatru i na planie serialu. Tylko pozazdrościć determinacji. Trzymamy kciuki za premierowe odcinki "Niani w wielkim mieście"!

ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: