SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Producenci serialu wykorzystują ciążowe krągłości Anny Kerth

Na Wspólnej. Producenci serialu wykorzystują ciążowe krągłości Anny Kerth

16.02.2017, godz. 18:00
Anna Kerth
Anna Kerth foto:

Serialowa Gosia z "Na Wspólnej" wkrótce urodzi Błażejowi (Jakub Świderski) dziecko! Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ciążowymi krągłościami, ale to nie tylko jej stylizacja na potrzeby produkcji TVN. Anna Kerth lada dzień też zostanie mamą. Producenci mają więc ułatwione zadanie i mogą wykorzystywać ciążowy brzuszek aktorki na ekranie.

"Na Wspólnej" premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

W sierpniu 2015 Anna Kerth wzięła ślub z Michałem Gosiewskim, a teraz para spodziewa się dziecka. Aktorka z "Na Wspólnej" jakiś czas temu zdradziła, że wkrótce zostanie mamą, ale dopiero teraz pochwaliła się zdjęciem ciążowej sylwetki.

Zobacz: Na Wspólnej. Pępkowe Kuby Wesołowskiego! Tak aktor balował po narodzinach córeczki - WIDEO

- To prawda, spodziewam się dziecka, które pojawi się na świecie wiosną 2017 roku. Do tego czasu nie rezygnuję z aktywności zawodowych. Zawsze byłam kobietą aktywną i taką pozostanę – w grudniu aktorka potwierdzała doniesienia.

Przypominamy: Na Wspólnej. Gosia Zimińska chciała dokońać aborcji

Teraz ciążowe krągłości ją już bardzo widoczne. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, ale fani początkowo pomyśleli, że duży brzuszek to jedynie serialowa stylizacja. Szybko zostali wyprowadzeni z błędu. Anna Kerth lada dzień zostanie szczęśliwą mamą - nie tylko na ekranie! 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: