SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr Zimińskich o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr Zimińskich o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

17.10.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2361. Ola (Marta Wierzbicka),  Gosia (Anna Kerth), Danuta (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl)
Na Wspólnej odc. 2361. Ola (Marta Wierzbicka),  Gosia (Anna Kerth), Danuta (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl) foto: TVN/X-NEWS

Zdrada, której w serialu "Na Wspólnej" dopuszczają się Gosia (Anna Kerth) i Błażej (Jakub Świderski) jest nie do wybaczenia! Nic dziwnego, że kiedy Ola (Marta Wierzbicka) zobaczy starszą siostrę w łóżku ze swoim chłopakiem straci nad sobą panowanie. W 2361 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do awantury u Zimińskich, podczas której Ola uderzy Gosię. Mało tego - wykrzyczy Małgosi prosto w twarz, że ją nienawidzi i nie chce jej znać.

"Na Wspólnej" odcinek 2361 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To było do przewidzenia, że wcześniej czy później w "Na Wspólnej" Ola odkryje romans Gosi i Błażeja. Chłopak Oli podjął już decyzję o rozstaniu, bo wybrał starszą z sióstr Zimińskich. Zrozumiał bowiem, że tak naprawdę kocha Gosię, a uczucie do Oli było tylko zauroczeniem. Kiedy zrywał z Olę nie wspomniał jednak o tym, że spotyka się z jej siostrą.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba ucieknie z domu! Nie wybaczy Basi, że go okłamywała

Prawda ujrzy światło dzienne dopiero w 2360 odcinku "Na Wspólnej" gdy Błażej będzie błagał Gosię, by zgodziła się z nim być. Zimińska oznajmi kochankowi, że nic już do niego nie czuje i nie może spotykać się z byłym chłopakiem siostry. Jednak Błażej tak łatwo nie rezygnuje i zacznie ją namiętne całować. Po chwili Gosia da się ponieść pożądniu i wyląduje z nim w łóżku. Pechowo właśnie wtedy wpadnie do niej z wizytą Ola, która na własne oczy zobaczy półnagiego Błażeja.

Patrz: Na Wspólnej. Wojtek zostawi Żanetę po wypadku Mani

Zdrada Gosi i chłopaka zaboli ją tak mocno, że zapłakana wybiegnie z mieszkania. W 2361 odcinku "Na Wspólnej" Ola wciąż będzie rozstrzęsiona po tym  jak zobaczyła Gosię w łóżku z Błażejem. Danuta (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) zaczną się martwić o córkę, ale Ola nic im nie wyjaśni.

Dopiero gdy do Zimińskich przyjedzie Małgosia wszystko stanie się oczywiste. Nieszczęśliwa i załamana Gosia postara się wyjaśnić Oli jak to było z Błażejem, ale ta nie zechce jej słuchać. W przypływie wściekłości wymierzy jej siarczysty policzek. Jakby tego było mało wykrzyczy jej prosto w twarz, że nie jest już jej siostrą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: