SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor wyrzuci Tomka z domu! Brat Igora poderwie Elżbietę?

Na Wspólnej. Igor wyrzuci Tomka z domu! Brat Igora poderwie Elżbietę?

16.07.2016, godz. 10:30
Na Wspólnej odc. 2319. Elżbieta (Paulina Chapko), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej odc. 2319. Elżbieta (Paulina Chapko), Tomek (Krzysztof Chodorowski) foto: TVN/X-NEWS

Wojna braci z "Na Wspólnej" o kobietę! Tomek (Tomasz Chodorowski) przestanie się hamować i coraz bardziej zauroczony Elżbietą (Karolina Chapko) zacznie uwodzić ukochaną Igora (Kuba Wesołowski). Starszy Nowak nie będzie na to bezczynnie patrzył. W 2320 odcinku "Na Wspólnej" wyrzuci Tomka ze swojego mieszkania!

"Na Wspólnej" odcinek 2320 - czwartek, 4.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Od dnia, w którym Tomek Nowak z "Na Wspólnej" wkroczył do życia swojego przyrodniego brata stało się jasne, że Igor bedzie miał z nim same kłopoty. Imprezowy tryb życia Tomka i jego cwaniactwo coraz bardziej zaczną dawać się we znaki Igorowi i Elżbiecie. Dojdzie do tego, że Tomek poważnie zagrozi ich związkowi.

Patrz: Na Wspólnej. Kasia umrze po dopalaczach? Córka Bogdana w szpitalu

A zacznie się od tego, że w 2320 odcinku "Na Wspólnej" bracia pokłócą się o to, że młodszy Nowak zachowuje się jak niedojrzały gówniarz, który nie stosuje się do żadnych zasad. Igor wygranie bratu co o nim myśli.

Te mocne słowa sprawią, że Tomek oskarży Igora o to, że ciągle ma do niego jakieś pretensje. Efektem awantury Nowaków będzie bunt Tomka, który w mieszkaniu brata poczuje się jak u siebie - nastawi głośną muzykę, upije się, a potem zacznie podrywać Elżbietę. Jak podaje "Świat Seriali" Igor nie wytrzyma!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Porywacze Wiktorka zażądają milion złotych okupu!

Widząc Tomka uwodzącego jego ukochaną natychmiast wyrzuci go ze swojego mieszkania. Młodszemu Nowakowi nie pozostanie nic innego jak się wynieść. Potem Tomek zwierzy się swojemu kumplowi Mrówie (Bartłomiej Kwiatkowski), że został bez dachu nad głową i do tego rzucił pracę gońca. Mrówa wkręci Tomka w handel kradzionymi GPS-ami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: