SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zemsta Michała i Marcina na kacie z domu dziecka! - ZWIASTUN 2312 odcinka

Na Wspólnej. Zemsta Michała i Marcina na kacie z domu dziecka! - ZWIASTUN 2312 odcinka

21.07.2016, godz. 07:52
Na Wspólnej odc. 2308. Michał Brzozowski (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2308. Michał Brzozowski (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Janusz Szymaniak (Mirosław Baka) zostanie ukarany za znęcanie się nad wychowankami z domu dziecka! W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) rozpozna w mężu koleżanki Kingi (Ilona Wrońska) oprawcę sprzed lat i od razu powiadomi o wszystkim Marcina (Piotr Nowak), który przechodził przez piekło razem z nim. W 2312 odcinku "Na Wspólnej" mężczyźni postanowią zemścić się na wychowawcy bydlaku, który zrujnował im dzieciństwo!

"Na Wspólnej" odcinek 2312 - czwartek, 21.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Wszystko zacznie się w 2304 odcinku "Na Wspólnej" gdy Kinga zaprosi na kolację koleżankę z czasów szkolnych, a kobieta zjawi się w mieszkaniu Brzozowskich z mężem, który jak się później okaże, zniszczył Michałowi życie!

Patrz: Na Wspólnej. Córka Żanety w szpitalu. Co się stanie z Manią? - WIDEO

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" dowiemy się, że Janusz był wychowawcą w domu dziecka gdzie Michał trafił po śmierci rodziców. Mężczyzna tak naprawdę był bydlakiem, który katował swoich podopiecznych, znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Michał nie mówi o tym Kindze, ale po wyjściu Janusza dzwoni do swojego dawnego przyjaciela Marcina Bialskiego, by powiedzieć mu o tym spotkaniu...

Panowie przypominają sobie dramatyczne chwile sprzed lat, gdy "wychowawca" bił ich skórzanym pasem i groził im śmiercią. Wychowankowie z domu dziecka po latach postanawiają się zemścić.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

W 2312 odcinku "Na Wspólnej" Kinga - która już o wszystkim wie - błaga Michała, żeby nie robił Szymaniakowi krzywdy. Brzozowski obiecuje nie robić nic głupiego. Tymczasem Marcin aranżuje spotkanie z Januszem i rzuca się na niego z pięściami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2312 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: