SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola otruje Błażeja! Dramatyczny koniec randki - ZWIASTUN 2309 odcinka

Na Wspólnej. Ola otruje Błażeja! Dramatyczny koniec randki - ZWIASTUN 2309 odcinka

18.07.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej 2309, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej 2309, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Ola (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" otruje Błażeja (Bartłomiej Świderski) na randce! W 2309 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska poczęstuje nowego adoratora pysznym napojem przyrządzonym przez Marka (Grzegorz Gzyl), ale nie będzie wiedziała, że chłopak ma uczulenie na pistacje! W 2309 odcinku "Na Wspólnej" Błażej trafi do szpitala, a tragiczny finał spotkania z Olą prawdopodobnie będzie prawdziwym początkiem ich romansu. Zobaczcie zwiastun 2309 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 2309 - poniedziałek, 18.07.2016, godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola i Błażej mają się ku sobie. Studentka już jest pewna, że to właśnie jemu powinna dać szanse, a związek z Klaudią okazał się błędem. W 2309 odcinku "Na Wspólnej" nowy adorator Zimińskiej odwiedzi ją w domu, ale to spotkanie skończy się tragedią.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

Ola ugości Błażeja i poczęstuje go napojem, który przyrządził jej obdarowany umiejętnościami kulinarnymi ojciec. Marek przygotował miksturę z pistacjami, które zaszkodzą chłopakowi! W 2309 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że kolega Zimińskiej jest uczulony. Dziewczyna będzie tylko patrzeć z niepokojem, jak jej gość osuwa się na ziemię!

Córka Marka i Danusi (Lucyna Malec) szybko zadzwoni po pogotowie i Błażej trafi do szpitala. Będzie wzruszony, gdy usłyszy jak Ola rozmawia z lekarzami i podaje się za jego partnerkę! 

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Czy to znaczy, że Ola jest już zdecydowana na nowy związek? Bardzo lubi Błażeja, świetnie się czuje w jego towarzystwie. Martwi się o niego i chyba powoli się zakochuje! To świetna wiadomość dla fanów "Na Wspólnej", który doczekają się nowego romansu na ekranie TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2309 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: