SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał planuje zemstę na oprawcy z domu dziecka - ZWIASTUN 2308 odcinka

Na Wspólnej. Michał planuje zemstę na oprawcy z domu dziecka - ZWIASTUN 2308 odcinka

14.07.2016, godz. 07:32
Na Wspólnej odc. 2308. Michał Brzozowski (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2308. Michał Brzozowski (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Dramatyczne wspomnienia Michała (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" powracają za sprawą Janusza Szymaniaka (Mirosław Baka), męża dawnej koleżnki Kingi (Ilona Wrońska), który przed laty był opiekunem Brzozowskiego w domu dziecka. Od pierwszego spotkania Michał rozpoznaje w nim swojego oprawcę. Jednak dopiero w 2308 odcinku "Na Wspólnej" wraca pamięcią do przerażających chwil gdy jako mały chłopiec był bity przez wychowawcę. Życie Michała w sierocińcu przypominało koszmar.

"Na Wspólnej" odcinek 2308 - czwartek, 14.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Horror jaki Michał z "Na Wspólnej" przeżył będąc dzieckiem powraca kiedy w 2304 odcinku "Na Wspólnej" w jego mieszkaniu pojawia się Janusz Szymaniak. Mąż Magdy (Marzena Bergmann), przyjaciółki Kingi z liceum, nie rozpoznaje Brzozowskiego, ale on doskonale zapamiętał tę twarz. Okazuje się, że przed laty Janusz był wychowawcą w domu dziecka gdzie Michał trafił po śmierci rodziców.

Patrz: Na Wspólnej. Córka Żanety w szpitalu. Co się stanie z Manią? - WIDEO

Ale nie to jest najgorsze, bo Janusz tak naprawdę był bydlakiem, który katował swoich podopiecznych, znęcał się nad nimi fizczynie i psychicznie. Michał nie mówi o tym Kindze, ale po wyjściu Janusza dzwoni do swojego dawnego przyjaciela Marcina Bialskiego (Piotr Nowak), by powiedzieć mu o tym spotkaniu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

W 2308 odcinku "Na Wspólnej" oglądając album ze swoimi zdjęciami Michał przypomina sobie dramatyczne chwile z domu dziecka gdy Janusz bił go skórzanym pasem i groził, że jeśli komuś o tym powie, to go zabije.

Brzozowski kolejny raz kontaktuje się z Marcinem, który także był ofiarą Janusza i doskonale wszystko pamięta. Przyjaciel wyznaje mu, że upokorzenia, których doznał od Janusza w domu dziecka, zaważyły na całym jego przyszłym życiu. Wraz z Brzozowskim postanawiają się zemścić. Tylko okrutna zemsta może mu ulżyć… Michał też nie ma wątpliwości – Janusz musi cierpieć tak jak oni!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2308 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: