SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Smolny wykorzysta Kubę, by odzyskać Basię

Na Wspólnej. Smolny wykorzysta Kubę, by odzyskać Basię

13.06.2016, godz. 13:00
Na Wspólnej 2285, Smolny (Łukasz Konopka), Kuba (Kacper Łukasiewicz)
Na Wspólnej 2285, Smolny (Łukasz Konopka), Kuba (Kacper Łukasiewicz) foto:

Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) z "Na Wspólnej" podstępem odzyska Basię (Grażyna Wolszczak)! W 2302 odcinku "Na Wspólnej" Kuba (Kacper Łukasiewicz) w zmowie z ojczymem zniszczy randkę mamy i jej szefa Leszka Malewicza (Rafał Gerlach)! Czy Brzozowska zatęskni za mężem i wybaczy mu zdradę? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Smolny zrobi wszystko, żeby wrócić do domu.

"Na Wspólnej" odcinek 2302 - wtorek, 5.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Po pijackim wieczorze w towarzystwie prostytutek Smolny ma masę kłopotów. Nie dość, że radny Krakowa, z którym prowadził interesy nie istnieje, to jeszcze zdjęcia z balangi trafiły prosto w ręce Basi!

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Brzozowska była załamana i od razu wyrzuciła męża z domu. Skruszony Krzysztof zatrzymał się u matki, a Kuba wpadł w szał twierdząc, że matka kolejny raz niszczy mu życie zmieniając partnera.

Basi nie będzie łatwo, ale postanowi nie użalać się na sobą i szybko stanąć na nogi. Już w 2302 odcinku "Na Wspólnej" bizneswoman umówi się na randkę z Leszkiem. Niestety Kuba i Krzysztof postanowią zniszczyć im randkę!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kinga ma nowego kochanka? Kim jest Harry?

Smolny precyzyjnie omówi z chłopcem cały plan. W efekcie Kuba bardzo ciepło przyjmie nowego przyjaciela mamy i w zaufaniu powie mu, żeby nie przesadzał z kwiatami i uprzejmościami, bo jego mama zwyczajnie tego nie lubi. Leszek posłucha Kuby i nie wyjdzie na tym najlepiej. Basia będzie zażenowana po spotkaniu, na którym mężczyzna nawet nie przepuścił jej w drzwiach, nie mówiąc już o kwiatach...

Czy plan Smolnego się powiedzie i Basia w końcu zrozumie, że z nikim nie będzie jej tak dobrze jak z nim?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: