SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ilona Zdybicka zamieszka u Maksa i uwiedzie Michała

Na Wspólnej. Ilona Zdybicka zamieszka u Maksa i uwiedzie Michała

23.03.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odc. 2256. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odc. 2256. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto: TVN/X-NEWS

Kobiety typu Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) z "Na Wspólnej" nigdy się nie zmieniają! Ślepo zakochany Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz) naiwnie jednak wierzy, że Ilona będzie kochającą matką i czułą partnerką. W 2255 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka wprowadzi się do Maksa, by być bliżej ich syna Wiktorka (Michał Szyszkowski). Tuż po przeprowadzce do Maksa wykorzysta pierwszą nadarzającą się okazję, by uwieść Michała Brzozowskiego (Robert Kudelski).

"Na Wspólnej" odcinek 2255 – środa, 13.04.2016, o godz. 20.10 w TVN

Czy Ilona, Maks i ich synek Wiktorek z "Na Wspólnej" będą razem szczęśliwi pod jednym dachem? To dość wątpliwe, bo znając Zdybicką wcześniej czy późnie wytnie Maksowi jakiś numer. Miłość do Ilony znów odbierze mu zdolność trafnej oceny sytuacji i nie zorientuje się w porę, że tak naprawdę jego kochanka nic się nie zmieniła...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Julia wmówi Michałowi, że poroniła!

W 2255 odcinku "Na Wspólnej" dla dobra dziecka kochankowie zamieszkają razem u Brzozowskiego. Wiktorek nareszcie będzie miał mamę przy sobie w dzień i w nocy. Dla Maksa tak ważna życiowa zmiana będzie się wiązała z tym, że zapragnie stworzyć z Iloną prawdziwą rodzinę dla ich syna. Ale czy Zdybicka się do tego nadaje?

Tuż po przeprowadzce Ilona szybko zadomowi się w mieszkaniu Brzozowskiego. Kiedy w 2255 odcinku "Na Wspólnej" Maks zabierze Wiktorka na szczepienie do przychodni, ona wskoczy w seksowne cichy i szpilki. W takim uwodzicielskim stroju przyjmie pierwszego gościa jako pani domu. A będzie nim jej były kochanek... Michał Brzozowski.

Wujek Maksa nie zrozumie decyzji o zamieszkaniu z Iloną. Ale nie tylko on. Także Kamila (Anna Przygoda) była dziewczyna Maksa będzie w szoku, że Brzozowski znów daje Ilonie sobą manipulować. Kiedy spotkają się w przychodni Kamila wyśmieje Maksa, że znów jest ofiarą Zdybickiej, która całkowicie go sobie podporządkowała.

Patrz: Na Wspólnej. Zuza i Kamil stracą Tosię. Biologiczny ojciec Tosi zabierze ją do siebie - WIDEO

Tymczasem Ilona zacznie uwodzić Michała. Przy lampce wina będzie go wypytywać o romans z Julią (Katarzyna Kołeczek). Michał nie da się wciągnąć w jej gierki. Gdy Maks wróci do domu będzie zaskoczony widokiem roześmianej ukochanej i wujka...

Przed wyjściem Brzozowski ostrzeże bratanka, że robi błąd wiążac się z Iloną. Maks się oburzy i powie Michałowi, że jest naprawdę szczęśliwy z matką swojego syna. Na odchodne Michał rzuci tylko, że Maks marnuje sobie życie przy takiej kobiecie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: