SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Włodek przeklęty! Cyganka rzuca klątwę na Ziębę

Na Wspólnej. Włodek przeklęty! Cyganka rzuca klątwę na Ziębę

28.10.2015, godz. 09:32
Na Wspólnej odc. 2169 Włodek (Mieczysław Hryniewicz), wróżka Zefira (Izabela Olejnik)
Na Wspólnej odc. 2169 Włodek (Mieczysław Hryniewicz), wróżka Zefira (Izabela Olejnik) foto: TVN/X-NEWS

Klątwa w "Na Wspólnej"! Biedny Włodek Zięba przez swoje skąpstwo staje się ofiarą Cyganki, która w 2164 odcinku "Na Wspólnej" rzuca na niego zły urok. I pewnie przeklęty Włodek wcale by się tym nie przejmował, gdyby wokół niego nie zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Dochodzi nawet do tego, że sanepid grozi zamknięciem baru Ziębów! Przerażony Włodek, który święcie wierzy, że dopadła go klątwa Cyganki szuka ratunku u wróżki Zafiry (Izabela Olejnik). W 2169 odcinku "Na Wspólnej" czarodziejka poddaje Włodka specjalnym zabiegom, które mają odczynić klątwę. Ale czy się uda?

"Na Wspólnej" odcinek 2164 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 20.10 w TVN

Włodek Zięba z "Na Wspólnej" ma niesamowity dar pakowania się w tarapaty. Do zguby zwykle popychają go naiwność i łatwowierność. Tym razem jednak przechodzi samego siebie. Przekonany, że stał się ofiarą klątwy Cyganki postanawia za wszelkę cenę zrzucić z siebie przekleństwo.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Tosia córką Hofferów? Zuza i Kamil adoptują Tosię?

A zaczyna się od tego, że w 2164 odcinku "Na Wspólnej" podczas otwarcia osiedlowego placu zabaw do radnego Zięby podchodzi Cyganka, która prosi go o darowiznę. Włodek, który jest zbyt przejęty przyjmowaniem gratulacji od wdzięcznych mieszkańców odmawia. I wtedy właśnie Cyganka rzuca na niego klątwę.

Początkowo Zieba nie wierzy w te bzdury. Ale bardzo szybko przekonuje się na własnej skórze, że zły czar działa. Zarzuca sobie, że gdyby nie był taki skąpy na pewno udałoby mu się uniknąć okrutnego zaklęcia Cyganki. Oczywiście jak zwykle nie przyznaje się Marii (Bożena Dykiel), że sprowadził zagrożenie na całą ich rodzinę.

Patrz: Na Wspólnej. Basia ofiarą gwałtu! Broni się butelką

Kilka dni później Włodek dostaje niezbity dowód na to, że klątwa rzucona przez Cygankę wciąż działa. W barze Ziembów dochodzi do kontroli Sanepidu. Właściciele otrzymują nakaz zamknięcia lokalu. Przerażony mężczyzna postanawia odnaleźć Cygankę. Ma już dosyć ciągłego życia w strachu przed ty co złego może się jeszcze wydarzyć.

W 2169 odcinku "Na Wspólnej" dp Włodka przychodzi wróżka Zefira. Czarodziejka przekonuje Ziębę, że klątwa Cyganki działa. Żąda sporej zapłaty za jej odczynienie. Kiedy Zafira zaczyna urządzać pokaz swoich magicznych zdolności i okadza półnagiego Włodka, niespodziewanie wraca jego żona. Maria nie może uwierzyć, że Włodek tak głupio dał się nabrać!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: