SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Koniec lesbijskiego romansu w Na Wspólnej. Klaudia nie wróci do Oli

Na Wspólnej. Koniec lesbijskiego romansu w Na Wspólnej. Klaudia nie wróci do Oli

18.06.2016, godz. 20:33
Na Wspólnej, Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej, Ola (Marta Wierzbicka), Marek (Grzegorz Gzyl), Klaudia (Julia Trembecka) foto:

Rozstanie w 2293 odcinku "Na Wspólnej". Klaudia (Julia Trembecka) wyjedzie do Amsterdamu, a Ola (Marta Wierzbicka) będzie załamana. Czy lesbijki wrócą do siebie? Ich związek zostanie wystawiony na poważną próbę odległości. Już teraz wiadomo, że Klaudia nigdy nie wróci do Polski, a homoseksualna przygoda Oli Zimińskiej dobiegnie końca. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" latem 2016?

"Na Wspólnej" odcinek 2293 - poniedziałek, 20.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ola i Klaudia były ze sobą szczęśliwe. Zimińska pierwszy raz związała się z kobietą, ale niestety tę znajomość czeka przykry finał. Już w 2293 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia porzuci ukochaną.

Zobacz: Na Wspólnej. Kinga wróci do Michała

W "Na Wspólnej" kochanka Oli będzie musiała wyjechać do Amsterdamu. Oczywiście zaproponuje Zimińskiej wspólny wyjazd, ale Ola na to nie pójdzie. Choć jest gotowa zrobić wiele dla nowej partnerki, nie wyobraża sobie przeprowadzki za granicę.

W 2293 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyny zobaczą się po raz ostatni. W dniu wyjazdu Klaudii, Ola do niej zadzwoni. Brunetka odbierze telefon pełna nadziei, że Zimińska zmieniła zdanie. Ona jednak wyzna tylko, że trzyma za nią kciuki.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Po powrocie do domu Ola będzie załamana. Kolejny jej związek dobiegł końca - odległość przecież szybko je od siebie oddali. Nawet Markowi będzie przykro, gdy zobaczy jak jego córka cierpi. I choć nie tolerował jej nowego związku, teraz okaże współczucie.

Co będzie z Olą i Klaudią? Czy wyjazd do Holandii oznacza koniec ich związku? Niestety tak. Okazuje się, że Julia Trembecka znika z "Na Wspólnej"! - Julka już nie będzie grała w serialu, ale mam nadzieję, że kiedyś tam wróci. Polubiłyśmy się prywatnie - powiedziała Marta Wierzbicka w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: