SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Błażej złamie Oli serce! Będzie miał romans z jej siostrą

Na Wspólnej. Błażej złamie Oli serce! Będzie miał romans z jej siostrą

07.08.2016, godz. 14:55
Na Wspólnej 2329, Błażej (Kuba Świderski), Gosia (Anan Kerth)
Na Wspólnej 2329, Błażej (Kuba Świderski), Gosia (Anan Kerth) foto: TVN/X-NEWS

Ola (Marta Wierzbicka) i Błażej (Kuba Świderski) z "Na Wspólnej" rozstaną się przez Gosię (Anna Kerth)? Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy, bo nowy ukochany młodej Zimińskiej wydaje się facetem niestałym w uczuciach. Co prawdo udało mu się zdobyć Olę i rozdzielić ją z lesbijką Klaudią (Julia Trembecka), ale szybko ulegnie fascynacji inną dziewczyną. A będzie nią właśnie Małgosia. Marta Wierzbicka zdradziła losy swojej bohaterki z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2329 - poniedziałek, 22.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola jest szalenie szczęśliwa u boku Błażeja i prawie zapomniała już o lesbijskim związku z Klaudią (Julia Trembecka). Niestety nie zawsze będzie jak w bajce. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" nowy wybranek Zimińskiej zacznie flirtować z jej starszą siostrą!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

W 2329 odcinku "Na Wspólnej" Błażej wpadnie na Gosię przed blokiem, w którym mieszkają Zimińscy. Zauważy bowiem jak śliczna brunetka próbuje uratować potrąconego przez samochód psa. Wzruszony tym widokiem zaproponuje, że odwiezie ją do weterynarza nie wiedząc, że poznał właśnie siostrę Oli. Przez to spóźni się na randkę z ukochaną, której powie, że wypadło mu coś ważnego. 

Gosia i Błażej wymienią się numerami telefonów i jak informuje magazyn "Świat Seriali" jeszcze tego samego wieczoru starsza Zimińska napisze do nowo poznanego chłopaka sms-a z podziękowaniami za pomoc. Po nocy spędzonej z Olą Błażej umówi się z Gosią na komisariacie w sprawie psa potrąconego przez kierowcę, który zostawił zwierzaka na pastwę losu... Sprawy znacznie się skomplikują.

Patrz: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

-Z Błażejem będzie bardzo zawiła historia. Będzie romans, ja nie będę miała tego romansu - bo jeszcze nie miałam - ale Błażej będzie miał romans z kimś mi bardzo bliskim- zdradziła Marta Wierzbicka w najnowszym wywiadzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: