Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3809: Brutalny napad na syna Smolnego! Grzesiek w końcu ujawni swoją osobowość - ZDJĘCIA

2024-04-15 14:36

W 3809 odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek (Jakub Tofil) wyjdzie z domu przebrany za kobietę, za co przyjdzie mu słono zapłacić. Młody Smolny zostanie brutalnie zaatakowany i pobity, a ocali go tylko interwencja Przemka (Eryk Cichowicz). W 3810 odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek w końcu przyzna się bratu, że tak naprawdę czuje się dziewczyną, a następnie wyzna przerażonemu ojcu (Łukasz Konopka), jak źle mu w męskim ciele. Wówczas Krzysztof będzie miał jeszcze większy mętlik w głowie! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3809 - poniedziałek, 29.04.2024, o godz. 20.15 w TVN

W 3809 odcinku "Na Wspólnej" życie Smolnych wywróci się do góry nogami, gdy Grzesiek wreszcie ujawni swoją osobowość. A wszystko za sprawą brutalnego napadu na syna Krzysztofa na ulicy, który zostanie pobity za przechadzkę po mieście jako kobieta! Zdradzamy, że Grzesiek zakupi sobie czerwoną sukienkę tuż po tym, jak odkryje, że to jednak Hela (Adrianna Ładno) sprzątnęła mu sprzed nosa poprzednią, którą już zdążył sobie upatrzyć, dlatego zniechęcił ją do jej zakupu. Wówczas młody Smolny wścieknie się do tego stopnia, że urządzi dziewczynie karczemną awanturę, po której młodzi jednak się rozstaną, gdy Grzesiek zaproponuje przerwę. Hela będzie miała już serdecznie dość jego dziwnego zachowania i ostatecznie z nim zerwie, a zraniony Grzesiek postanowi ulżyć sobie wieczornym spacerem w przebraniu kobiety, za co w 3809 odcinku "Na Wspólnej" zostanie brutalnie pobity!

W 3810 odcinku "Na Wspólnej" Grześka uratuje tylko interwencja Przemka! Smolny stanie w obronie brata i zabierze go do siebie, gdzie w końcu Grzesiek przyzna mu się, że czuje się dziewczyną. Tym bardziej, że Smolny już wcześniej nakryje go na robieniu sobie makijażu i choć wtedy to jeszcze uda mu się ukryć, to w 3810 odcinku "Na Wspólnej" już nie. Szczególnie, że i sam Grzesiek będzie miał tego dość, gdyż wszystko i tak powoli będzie wychodzić na jaw. A to dlatego, że Wałek (Michał Lupa) najpierw odkryje w jego rzeczach perukę Heli, a następnie jego żeński pseudonim na portalu muzycznym. I wówczas załamany Smolny postanowi już do wszystkiego się przyznać i swojemu ojcu, który będzie coraz bardziej zmartwiony jego stanem!

W 3810 odcinku "Na Wspólnej" zapłakany Grzesiek w końcu powie Krzysztofowi, że źle czuje się w ciele mężczyzny i tak naprawdę postrzega się jako kobietę. Smolny będzie zszokowany wyznaniem synem i zacznie mieć prawdziwy mętlik w głowie, ale na szczęście będzie mógł liczyć na Basię (Grażyna Wolszczak). W 3811 odcinku "Na Wspólnej" macocha przeprowadzi z Grześkiem poważną rozmowę i doradzi mu, aby do wszystkiego przyznał się także Heli. Tym bardziej, że wywoła w szkole prawdziwe poruszenie, gdy zjawi się tam z pobitą twarzą, a Wałek nie przestanie drążyć. I choć w pierwszej chwili młody Smolny nie posłucha Basi, to ostatecznie i jej się do wszystkiego przyzna, gdy dziewczyna zacznie podejrzewać, że tak naprawdę ją zdradzał. Ale faktyczna prawda o Grześku okaże się dla niej jeszcze bardziej szokująca. Podobnie z resztą jak i dla jego rodziny!

Na Wspólnej ZWIASTUN. Zaskakujący powrót Zuzy. Rozwód u Cieślików. Problemy u Nalepy i Weroniki
Listen on Spreaker.
Najnowsze