SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Basia i Smolny rozwiodą się? Grażyna Wolszczak ujawnia kulisy Na Wspólnej

Na Wspólnej. Basia i Smolny rozwiodą się? Grażyna Wolszczak ujawnia kulisy Na Wspólnej

16.06.2016, godz. 12:09
Na Wspólnej 2285, Basia (Grażyna Wolszczak), Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej 2285, Basia (Grażyna Wolszczak), Smolny (Łukasz Konopka) foto: TVN/X-NEWS

Czy w serialu "Na Wspólnej" małżeństwo Basi (Grażyna Wolszczak) i Smolnego (Łukasz Konopka) skończy się rozwodem? Po tym jak Basia dostała ohydne zdjęcia Krzysztofa z prostytutkami nie ma wątpliwości, że mąż ją zdradził. I na nic się zdają zapewnia Smolnego, że był jej wierny. Basia wyrzuciła ukochanego z domu, bo straciła do niego resztki zaufania. Niestety nowe odcinki "Na Wspólnej" w wakacje nie przyniosą zażegnania małżeńskiego kryzysu. Wręcz przeciwnie - Basia będzie bliska podjęcia decyzji o rozwodzie ze Smolnym.

Związek Basi i Smolnego z "Na Wspólnej" od samego początku był bardzo burzliwy, ale Brzozowska dobrze wiedziała w co się pakuje zakochując się w facecie z taką przeszłością jak Krzysztof. Co prawda przy Basi Smolny zmienił się nie do poznania, ale czasami zdarzają mu się wpadki.

Patrz: Na Wspólnej. Kinga wróci z Anglii z kochankiem Harrym

Ta ostatnia słono go kosztowała, bo po pijackiej nocy w hotelu w Krakowie nieznajomymi kobietami Basia wyrzuciła męża z domu. Od tego czasu Smolny próbuje udowodnić żonie, że jej nie zdradził, że ktoś go wrabia w zdjęcia z prostytutkami, ale na razie nie może zdobyć dowodów na swoją niewinnośc.

Dla Basi sprawa jest jasna - Krzysztof ją zdradził i wrócił do starych uzależnień, narkotyków, imprezowania z nieznajomymi panienkami. Brzozowska nie zamierza wybaczyć Smolnemu, bo po prostu już mu nie wierzy. - Basia nie chce słuchać żadnych tłumaczeń, dowody zdają się nie pozostawiać wątpliwości, mimo to Krzysztof staje na głowie, by dowieść swojej niewinności - wyjaśniła Grażyna Wolszczak w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

Niestety przyszłość Basi i Smolnego rysuje się w czarnych barwach. Jeszcze nie wiadomo czy w nowych odcinkach "Na Wspólnej" uda im się uratować małżeństwo, czy może czeka ich rozwód. Pewne jest tylko to, że Krzysztof naprawdę kocha Basię i nie pamięta wydarzeń z pijackiej nocy w hotelu.

Wszystko wskazuje na to, że to Basia będzie musiała podjąć ostateczną decyzję - czy wybaczyć mężowi mimo braku zaufania do niego i przeświadczenia, że Krzysztof nigdy się nie zmieni. Grażyna Wolszczak jeszcze sama nie wie jak scenarzyści "Na Wspólnej" pokierują losami jej bohaterki i czy Basia wybierze jednak rozwód, ale rokowania na przetrwanie jej małżeństwa nie są najlepsze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: