SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna przyzna się Annie do seksu z jej mężem Stanisławem Potockim

27.06.2016, godz. 11:20
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur) foto: ©ARTRAMA

Prawda o romansie Martyny (Monika Mazur) i Stanisława Potockiego (Marcin Grzymowicz) z serialu "Na sygnale" wreszcie wyjdzie na jaw! Ratowniczka z Leśnej Góry przyzna się do nocy spędzonej z mężem Anny Reiter (Lea Oleksiak) w 105 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2016. A wszystko po to, by pomóc Annie uwolnić się od Potockiego. Dzięki Martynie dręczona przez Potockiego lekarka będzie mogła oskarżyć go w sądzie o zdradę i wreszcie dostać rozwód.

Na sygnale 4 sezon odcinek 105 - środa, 12.10.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Stanisław Potocki to największy drań w "Na sygnale"! Nie dość, że zaciągnął do łóżka Matynę Kubicką, to jeszcze wciąż nie daje spokoju Annie, która bezskutecznie próbuje przed nim uciec. Mąż Anny Reiter jest typem zaborczego faceta, który czerpie satysfakcję z tego, że pomimo rozstania nadal sprawuje kontrolę nad jej życiem. Po to przyjechał do szpitala w Leśnej Górze i postarał się o posadę szefa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, by odzyskać Annę. Nawet wbrew jej woli.

Patrz: Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna i Piotr wreszcie będą razem

W 105 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2016 Stanisław jeszcze pokaże Annie na co go stać. Nie zgodzi się na rozwód i zacznie grozić żonie. Mało tego, jak czytamy w magazynie "Świat Seriali", złoży w sądzie wniosek o poddanie Anny badaniom psychologicznym i powołanie świadków, którzy mają zeznać na jego korzyść.

Lekarka będzie miał miesiąc na udowodnienie przed sądem rozpadu małżeństwa. W przeciwnym wypadku pozew rozwodowy zostanie odrzucony. Niespodziewanie swoją pomoc zaoferuje doktor Reiter była kochanka Stanisława. Martyna, która będzie świadkiem jednej z kłótni lekarzy, w 105 odcinku "Na sygnale" powie Annie, że spędziła noc z jej mężem i zgodzi się zeznawać w sądzie na jej korzyść.

Mimo, że Piotr (Dariusz Wieteska) będzie ostrzegał Martynę, że może się to dla niej źle skończyć, bo przecież ryzykuje swoje dobre imię i karierę w stacji ratownictwa w Leśnej Górze, dziewczyna go nie posłucha. Kubicka wyjawi żonie Potockiego szczegóły ich romansu. - To się stało, zanim jeszcze zaczął u nas pracować, nie wiem, jak do tego doszło - wyzna Martyna.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek trafi do szpitala w Leśnej Górze

Zdrada męża stanie się dla Anny przepustką do wolności. Doktor Reiter zrozumie jednak, że jeśli Martyna powie w sądzie o seksie z Potockim cały szpital w Leśnej Górze się o tym dowie. - Chcę zeznawać! Chcę, żeby zapłacił za to, co mi zrobił - usłyszy od ratowniczki, która przyzna się też koleżance, że Stanisław zmusił ją do seksu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: