SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna i Piotr wreszcie będą razem w nowym sezonie

Na sygnale po wakacjach 2016. Martyna i Piotr wreszcie będą razem w nowym sezonie

24.06.2016, godz. 13:30
Na sygnale 4 sezon odc. 81. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska)
Na sygnale 4 sezon odc. 81. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska) foto: ©ARTRAMA

Aktorzy z serialu "Na sygnale" zdradzają kulisy nowych odcinków, które w TVP2 pojawią się po wakacjach 2016. Monika Mazur i Dariusz Wieteska w programie "Pytanie na śniadanie" ujawnili, że ich bohaterowie z "Na sygnale", czyli Martyna i Piotr wreszcie będą razem. Jak długo jednak potrwa szczęście pary ratowników ze szpitala w Leśnej Górze?

"Na sygnale" po wakacjach 2016 nowe odcinki 4 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Martyna Kubicka i Piotr Strzelecki z "Na sygnale" to jedna z najgorętszych serialowych par! Ich namiętny romans nie trwał jednak długo. Szczęście kochanków zniszczyła ciąża Renaty (Agata Załęcka), która spodziewała się dziecka Piotra. Dla Martyny był to cios prosto w serce. Pod wpływem silnych emocji spędziła noc z nowym szefem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, doktorem Stanisławem Potockim (Marcin Grzymowicz), czego od razu pożałowała.

Zobacz: Na sygnale - streszczenia odcinków

Mimo uczuciowych perturbacji Martyna i Piotr zawsze mogą na siebie liczyć, choć w ostatnich odcinkach 3 sezonu "Na sygnale" przed wakacjami ich relacje były dość chłodne. Ratowniczka trzymała ukochanego na dystans. W nowej serii "Na sygnale" jesienią zakochani z Leśnej Góry nareszcie zrozumieją, że nie mogą bez siebie żyć.

Monika Mazur i Dariusz Witeska w "Pytaniu na śniadanie" uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli, czego widzowie mogą się spodziewać w premierowych odcinkach. Oczywiście nie zabraknie dramatycznych momentów, jak choćby scena pościgu Piotr za samochodem, w którym będzie Martyna.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Katarzyna Cichopek trafi do szpitala w Leśnej Górze?

- W "Na sygnale" po wakacjach jak zwykle dużo ciekawych przypadków medycznych, kolejni bohaterowie, także nasza ekipa się coraz bardziej powiększa, są coraz bardziej skomplikowane i zawiłe wątki no i myślę, że fani Martyny i Piotra wreszcie będą szczęśliwi - powiedziała aktorka z "Na sygnale". - Tak jak Monika mówi będzie ciekawie. Te postacie, które dołączą namieszają konkretnie - dodał jej partner.

Aktorzy z "Na sygnale" przez całe lato będą ciężko pracować, ale przerwy od dni zdjęciowych też są zaplanowane. Dariusz Witeska skorzystał już z krótkiego urlopu i razem z żoną wyjechał do Los Angeles do USA. W sierpniu planuje wyjazd do Korei. Z kolei Monika Mazur niedawno wróciła z wakacji na Sycylii.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: