SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na sygnale 4 sezon. Nowy lekarz Stanisław Potocki mężem Anny Reiter i kochankiem Martyny

Na sygnale 4 sezon. Nowy lekarz Stanisław Potocki mężem Anny Reiter i kochankiem Martyny

04.02.2016, godz. 07:50
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur)
Na sygnale 4 sezon odc. 85. Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), Anna Reiter (Lea Oleksiak), Martyna (Monika Mazur) foto: ©ARTRAMA

Nowy bohater w serialu "Na sygnale" wywoła spore zamieszanie wśród ratowniczek ze szpitala w Leśnej Górze! W 82 odcinku 4 sezonu "Na sygnale" szefem oddziału ratunkowego zostaje doktor Stanisław Potocki (Marcin Grzymowicz), mąż Anny Reiter (Lea Oleksiak), tyran od którego niedawno uciekła. "Urok" Stanisława zadziała na Martynę (Monika Mazur), która po rozstaniu z ukochanym Piotrem (Dariusz Wieteska) zostanie kochanką nowego szefa SOR.

"Na sygnale" 4 sezon odcinek 82 - środa, 3.02.2016, o godz. 21.45 w TVP2

Bezwzględny prześladowca czy przebiegły uwodziciel? O doktorze Stanisławie Potocki z serialu "Na sygnale" na pewno można powiedzieć jedno - umie owijać sobie kobiety wokół palca. Tyle tylko, że jego metody nie są do końca bezpieczne dla jego wybranek...

Przeczytaj: Na sygnale 4 sezon. Martyna i Piotr kochankami! Gorący romans w Leśnej Górze

W 82 odcinku 4 sezonu "Na sygnale" posadę nowego szefa Szpitalnego Oddziału Ratunowego w Leśnej Górze obejmuje Stanisław Potocki, prywatnie mąż Anny Reiter, który zamienił jej życie w koszmar. Świetny lekarz zostanie wśród ratowników na dłużej i nieźle namiesza. Jak potoczą się jego losy w "Na sygnale"?

Doktor Anna Reiter przeżywa horror widząc znienawidzonego męża w roli jej nowego przełożonego. Niedawno uciekła przed tyranem, przez którego bała się każdego powrotu do domu, a teraz jest jego podwładną.

Stanisław Potocki robi wszystko, by utrudnić żonie życie. Już w 83 odcinku "Na sygnale" nawiązuje romans z jedną z jej koleżanek. A jego wybranką okazuje się... Martyna (Monika Mazur)!

Śliczna ratowniczka z Leśnej Góry idzie do łóżka z nieznajomym, bo odkrywa, że Piotr (Dariusz Wieteska) będzie miał dziecko z Renatą (Agata Załęcka). Kompletnie załamana szuka pocieszenia w mężczyźnie, którego przypadkiem spotyka obok szpitala… Nieświadoma, że odtąd będą spotykać się w pracy niemal każdego dnia.

Patrz: Na sygnale 4 sezon. Córka Wiktora zabije się po dopalaczach? Zosia popełni samobójstwo?

Czy Stanisław zdobędzie Martynę i w końcu zgodzi się na rozwód z Anną? A Piotr odkryje, że jego ukochana spędziła z szefem oddziału ratunowego pełną namiętności noc? Kolejne odcinki 4 sezonu "Na sygnale" będą trzymać widzów w napięciu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: