SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria i Aneta biją się o Adama

Na dobre i na złe. Wiktoria i Aneta biją się o Adama

17.10.2016, godz. 13:30
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Walka pomiędzy Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) i Anetą (Natalia Rybicka)! W 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" kobiety zmierzą się ze sobą w walce na macie! Bedą walczyć zaciekle, szczególnie, że wszystkiemu będzie przyglądał się Adam (Grzegorz Dauszkiewicz). Która z kobiet wygra walkę w 652 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Aneta i doktor Consalida będą zaciekle walczyć na macie w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe", wszystkiemu będzie przyglądał się z nieukrywanym zaciekawieniem Adam. Jego obecność dodatkowo zaogni już i tak gorącą i napiętą atmosferę pomiędzy kobietami.

Zobacz: Na dobre i na złe. Hana Goldberg zginie w wypadku! Piotr Garyło załamany po śmierci żony

Podczas treningu w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" w klubie Wiki stanie naprzeciwko Anety, by stoczyć sparing z byłą kochanką swojego ukochanego. Zdrójkowski, który nieopodal dalej będzie prowadził własną walkę, poprosi partnera o chwilowe zaprzestanie ich pojedynku. Będą obserwowali zaciekły sparing Consalidy i Anety. W pewnym momencie, próbująca uwolnić sie z uścisku Anety Wiktoria, syknie do niej w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" według "Świata Seriali":
- Mam nadzieję, że nie startujesz do mojego faceta?
- Bo co, powstrzymasz mnie? - odpowie jej rywalka. Consalida w mgnieniu oka wykorzysta rozproszenie swojej przeciwniczki i obróci ją. Wściekła i zazdrosna lekarka ugryzie rywalkę w rękę i zacznie ciągnąć za włosy. Jednym słowem - rozpęta się istny armagedon przez postać rudowłosej, szanowanej pani doktor. Niestety, Aneta powali Wiki na ziemię i zablokuje jej ruchy kolanem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Góral i Zuza będą razem?

Adam, który cały czas przyglądał sie całemu zajściu pochwali później swoją ukochaną Consalidę za zaciekłość, z jaką walczyła z jego byłą partnerką. Bardzo spodoba mu się popis uczuć, jaki da podczas sparingu. Starcie Wiktori i Anety zobaczymy już na żywo w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: