SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemiana Falkowicza! To ona zmiękczyła serce profesora z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Przemiana Falkowicza! To ona zmiękczyła serce profesora z Leśnej Góry

02.08.2016, godz. 17:32
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) kiedyś był najpodlejszym czarnym charakterem w "Na dobre i na złe"! Wszyscy w szpitalu w Leśnej Górze drżeli ze strachu przy każdej konfrontacji z Falkowiczem. Te czasy minęły jednak bezpowrotnie. Pojawił się bowiem ktoś, kto sprawił, że Falkowicz zmienił się nie do poznania. Trochę szkoda, bo przecież serca widzów podbił przecież jako drań, krętacz i egoista, którzy do swoich celów jest w stanie zrobić wszystko.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Metamorfoza Falkowicza w ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" była tak widoczna, że trudno rozpoznać w nim tego samego wyniosłego chirurga, który w 2011 roku pojawił się w szpitalu w Leśnej Górze i wywołał tam prawdziwe trzęsienie ziemi. Wielu widzów trochę żałuje, że dawnego Falkowicza już nie ma. Ale czy na pewno?

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Falkowicz spędzi w więzieniu wiele lat!

Za sprawą małej Matyldy (Amelia Czaja), którą pokochał jak córkę, profesor niezwykle się zmienił. Dzięki nim zrozumiał, co jest w życiu najważniejsze. Nawet w pracy nie jest już takim despotą i zimnym draniem jak kiedyś. Na pewno nie wzbudza już takiego strachu wśród kolegów, którzy dostrzegli w nim troskliwego ojca. Falkowicz złagodniał, lecz od scenarzystów "Na dobre i na złe" zależy czy to trwała przemiana jego charakteru.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ilona Ostrowska nie wróci na plan serialu. Kasia Smuda umrze?

- Rzeczywiście, ale Falkowicz nie przyznaje się do tego! Serce rozmiękcza mu mała Matylda. Staram się tak prowadzić rolę, żeby mój bohater sam był niejako zaskoczony swoją pozytywną przemianą. Z Falkowiczem jest jak z krnąbrnym dzieckiem w przedszkolu... Stwarza najwięcej problemów, ale za to wszyscy go pamiętają! – ocenia Michał Żebrowski w rozmowie z magazynem "Kropka TV".

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: